Hesap Güvenliği Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler 

Eskiden, hesapla girdiğimiz bir sitede örneğin tahribat, feysbuk gibi..  bağlantı koptuğunda siteden log out oluyorduk..

Şimdi ise log out işlemini internet bağlantısı olmadan yapmıyor (browserlar..)

Örneğin TBT ya da feyse login iken internet bağlantısı kopuyor  .. ben de makianayı kapatıp gidiyorum

ertesi gün gelip siteye girdiğimde siteye login işlemi yapmadan giriyorum

Bu  tabi ki bir güvelik sorunu .. Bunu nasıl çözüyüyorsunuz

Teşekkürler 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1904 Toplam Mesaj: 2
sosyal ağ hesap güvenliği