folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hitleap İle Para Kazanma

Hitleap İle Para Kazanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

İyi akşamlar hocalar hacılar, pc akşama kadar açık tutuyorum altta çalışan programlarla para kazanmaya çalışıyorum ve bu programa denk geldim kısaltma sitelerini keklediği söyleniyor. Yani programı açan başka kullanıcılar senin linklere tıklıyor ve para kazanılıyor. Premium hesabını alırsanda hiç yakalanma şansı olmuyormuş sanırım istediğin linkten giriyor gösterebiliyoruz diye duydum. Kullanan, banlanan, anlayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

ne kadar kazandırıyo hocam bu alet, çünkü sahibi olsam programın public etmem koyarım 2-3 tane pc yi çalışırlar kendi kendilerine para kazandırırlar bana. Şahsen bana inandırıcı gelmiyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

ne kadar kazandırıyo hocam bu alet, çünkü sahibi olsam programın public etmem koyarım 2-3 tane pc yi çalışırlar kendi kendilerine para kazandırırlar bana. Şahsen bana inandırıcı gelmiyor

adam satarak daha fazla kazanır hacı sen ben almıyoruzki sadece dünya çapında satılıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek
    Psikolog bunu yazdı
    OttomanSlap bunu yazdı

adam satarak daha fazla kazanır hacı sen ben almıyoruzki sadece dünya çapında satılıyor

olabilir hocam belkide doğrudur, deneyen bilen kişiler varsa bende yorumlarını beklerim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bende zamaninda uye olmustum bi blog actim birde millet uye oluyo onlardan epeyi dk geldi suand 80 bin dakik falan var hit mi satsam napsam . 6 euro da komisyon kazanmisim. 

ekleme.hocam programi genelde millet senin benim gibi acip birakip dk kazaniyor. Eger senin linklere tiklanmasi gerekiyorsa oyle bisi kazanamazsin cunku kimse programi acip basinda beklemez. Sadece arka arka planda calisir durur. Hl

SysTeMeRRoR tarafından 20/Tem/14 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

konu güncel soru işareti büyük

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    Psikolog bunu yazdı

konu güncel soru işareti büyük

yemeeez. click the button olayı siker mevzuyu kanımca.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 7