folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Hizli Baslangic İcin Web-Mobile-Tasarim-Nosql Kurslari

Hizli Baslangic İcin Web-Mobile-Tasarim-Nosql Kurslari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Cok eskiden bildigim ve egitmen olarak gercekten begendigim Shaun Pelling'in mobile yazilimdan, web'e kadar, tasarimdan, nosql databaselerine kadar, firebase'e kadar bir cok konuda sifirdan baslayip bir seyler yapabileceginiz seviyeye kadar getirebilecek setler hazirlayip youtube üzerinden sunuyor.

nodejs ve socket.io'yu ben de buradan ögrenmistim. Webci olmadigim icin cok derine girmem gerekmiyor ama php, js, bootstrap, angular, vue, css, react gibi bir cok konular var. Python da mevcut.

Videolarin dili ingilizce ve altyazilari yok ancak yüksek seviye ingilizce bilmenize de gerek yok.

Bahsettigim alanlarda bir seylere baslamak isteyenler icin harika bir yer, cok detaya bogmuyor. Elbette yeterli degil, pratikle ve ekstra makalalerle gelistirmeniz gerekiyor ancak kendinize özgüven getirecek bir sekilde bilgi pompaliyor ve bol bol pratik yapma üzerine kurulu videolar

Playliste burdan ulasabilirsiniz https://www.youtube.com/channel/UCW5YeuERMmlnqo4oq8vwUpg/playlists

unbalanced tarafından 26/Eki/19 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Konular güzel. Teşekkürler.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Flutter dersleri icin dun adamin kanalina abone oldum, bu kadar denk gelir :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Eyvallah ustad

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Süpersin inceleyelim

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Güzel paylaşım teşekkürler

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Rica ederim arkadaslar, umarim faydali olur. Bu derece kaliteli egitimleri ücretsiz paylasan zor bulunuyor..  

NmC bunu yazdı

Flutter dersleri icin dun adamin kanalina abone oldum, bu kadar denk gelir :)

hocam bu flutter dersleri icin millet baya bi baski kurdu elemanin üzerinde nerdeyse 1 yildir her videonun altina flutter istiyoruz diye mesajlar vardi :) en sonunda o da dayanamayip yapti baya gec oldu ben ögrenmistim ama eminim cok faydali olacaktir. Gerci kursa baktigimda cok baslangic seviyesi icin ama yine de baslamak icin yeterli. Kolay gelsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

görmeyenler icin up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

@unbalanced

hoş geldin hocam. Özverili paylaşımlarını çok seviyorum. Tebrikler ellerine sağlık

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@kafkavari tesekkürler hocam :) Zaman buldukca bazi seyler paylasiyorum umarim faydali oluyordur. Bos buldugum zamanlarda cesitli konularda makaleler yazip paylasmayi düsünüyorum

Toplam Hit: 1109 Toplam Mesaj: 10
nodejs nosql web web tasarim angular video egitim mobile