folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hoparlör Takılı Değil Hatası

Hoparlör Takılı Değil Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

İyi akşamlar dostlar, iki akşamdır bir sorunla uğraşıyorum. Aşağıda göreceğiniz halde hoparlör takılı değildir yazısı bulunmakt. Windows 7 de tüm sürücüleri Driver Pack S.. ile kurup denememe rağmen hiçbir sonuç alamadım. Aynı şekilde bilgisayarın kendi sitesinden ses sürücüsünü kurmama rağmen gene sorun düzelmedi. En sonunda Windows 8 yükleyip düzelir umuduyla tekrar aynı şeyleri yükledim fakat gene olmadı.  Realtek Hd Audio Manager'ı kurmama rağmen gene yok. Programda hoparlör simgesi yok. Sadece digital sekmesi bulunmakta. Bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim. Şimdiden teşekkür ederim. 

Bilgisayar: Toshiba Satellite C855D Part no: PSCC2E

http://i.hizliresim.com/zEX1Y6.png

absconder tarafından 17/Kas/15 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

kulaklık yada hoparlör takıp denermisin bi hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

kulaklık yada hoparlör takıp denermisin bi hocam.

Öyle de ses yok hocam 

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

ses çipinde arıza olabilir hocam. hiç sıvı teması oldumu makinada?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

ses çipinde arıza olabilir hocam. hiç sıvı teması oldumu makinada?

Anca konuya tekrar bakabiliyorum. Yok hocam, olmamış. HDMI ıle baglandıgında televızyondan ses gelıyor ama

Toplam Hit: 1897 Toplam Mesaj: 5
toshiba