folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hoparlörden Gelen Sesler.

Hoparlörden Gelen Sesler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    Merhaba , daha şimdi hatta hala süren ve acaip ilgimi çeken bir olay yaşamış ve yaşamakta olmaktayım şu an.Nasıl anlatsam , belki inanmayanınız bile olucak fakat bilgisayarda hiçbir müzik yada ses veren bir program açık değilken hoparlörden kendi kendine sesler ve müzikler geliyor, hala anlayabilmiş değilim sürekli yabancı dil konuşan sanırım veya ara sıra müzik çalan (şu an çalmakta) acaip sesler geliyor.Herhangi bir radyo frekansı ile ilgili olabilirmi diyeceğimde ,bu basit bir hoparlör nasıl böyle bişey olabilir.Şoktayım hala.

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    evet telsiz ya da radyo frekanslari bir şekilde bilgisayarina ulasiyor olabilir

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    evet evet.Araştırdım azcık şimdi netten başına gelen varmış.Acaip tırstım ama ilkönce.

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

eskiden alt kattaki kiracımızın cocukları atari oynarlardı tvde.antenlerimiz catıda yanyanaydı ve frekanslar birbirine karısıyodu bende yattıgım yerden oynadıkları oyunu izliyodum üst kattan :) yakınlarınızda radyo stüdyosu felan varsa olabiler :)

edüt : tırsma bu kadar :)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    herhangi bir siteden geliyordur o muhtemelen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Bazen siteler arkasında exe bırakıo oradanda gelebilio sesler uygulamalara bak istersen...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balthier
    balthier's avatar
    Erkek

aynı şey benimde başıma gelmişti hiçbi program çalışmazken birden şarkı çalmaya başlıyodu bide yabancı bi kadın konuşuyodu ilginç bişi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

konu hortlamış ama bi açıklık getireyim.Büyük ihtimal AM veya FM radyo dinliyosunuzdur.Bazen öyle olur ki hoparlör kablosu bobin gibi sarılınca oluşan harmonik etkisiyle radyo dinlersiniz.Sadece radyo değil telsizleri de dinleme ihtimaliniz vardır(ki zaten onlarda radyo alıcı verici cihazları).Eğer radyonuzu 108mhz üzerine çıkarablirseniz uçak telsizlerini de duyarsınız.denemişliğim vardır.Abimin bilgisayarda da olmuştu,fm radyo çalıyodu bilgisayar kapalıyken bile:)hatta bir ara tda2003 ile amfi yapmıştım onda da orta dalga radyo çalıyodu durduk yere.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 2160 Toplam Mesaj: 8