Hosta Site Yüklemek Yardım..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sendman
    sendman's avatar
    Erkek

Türkçe Cpanel Kontrol Paneli
    Fantastico
    PHP desteği
    Cgi-Bin, Perl
    PhpMyAdmin

Özellikler sahip bir hosta site yüklemek için hangi adımların izlenmesi gerekir?

Yardımlarınız için tşkler..

www.unalotoboya.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

kimse yardım etmeden niye tşk ediyosun ki :D

ayrıca sandmanin çakması gibi görünüyosun :D 

herneyse nasıl bi script yükleyeceksin.. misal wb, wp, drupal, joomla bunları söle ki adımlarını bakan adam anlatsın..

yoksa önce ftp den scripti hosting alanına atarsın database için mysql den catalog oluşturup tablolarını scripti kurarken düzenlersin.. zaten cpaneldenne istiyosan yaparsın.. v.s.

asp ve php çalıştırabilirsin.. ben yatıyom :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Paneline gir,

ftp kullanıcı adı şifresi oluştur...

Bi ftp programıyla, örnek bizim download arşivindeki flashfxp programı ile o kullanıcı adı ve şifresini yaz bağlan

wwwroot, httpdocs, www klasörlerinden birisi vardır o root klasörüdür bütün dosyalarını oraya upload et...

onun install.asp si install.phpsi vardır bi yerlerde onu calıştır...

ondan sonra sana ne yapman gerektiğini söyler zaten...

o söylediklerinden biriside oluşturman gereken boş bir database, onun özelliklerini sana söyleyecek, panele gir dbyi oluştur kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte bitti...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sendman
    sendman's avatar
    Erkek

Renegadealien çok sağolasın arkadaşım öğrenmek istediğim buydu işte..

Tarzan yamyamlık yapma işini takip et.Bilmiyosan konuşma..

www.unalotoboya.com
Toplam Hit: 3015 Toplam Mesaj: 4