Hosting Değiştimek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek

Arkadaşlar mevcut hostumu değiştirmek istiyorum.ben bu hostu alırken domaini falan onlara aldırtmıştım.Şimdi başka hosta geçip bu domani o hosta falan nasıl

ilişkilendirecem. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

eee burada 50.000 kere türklerle iş yapmayın derken bi allahın kulu dinlese beni adak adayacam amk...

Şimdi süründürürler seni bi güzel, ama bizim milletimize müstehak...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

eee burada 50.000 kere türklerle iş yapmayın derken bi allahın kulu dinlese beni adak adayacam amk...

aynı tavsiyeyi banada hatta bizede vermiştin :D yaşasın godady :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek

Valla rene ne desen haklısın başta yabancı alacaktım ama ilk hosting olunca yemedi ne bileyim türk olunca iletişim daha kolay olur diye yanlız adamlar ilgileniyor hatta telefonla falan aradıkları da oluyo ama işte sürekli bir sorun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    yawwwww sen niye turk hosting firmasıynan iş yapıon ki ban rene abü kaç defa demiş size turk hosting firmalarıyla iş yapmayın demiş yaw biraz söz dinleyin söz adam biliyor ki konuşuyor

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    Fazla yüklenmeyin cahillik ettik ne yapalım. :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Hala hala Adamdan adama fark var adam göt oldukdan sonra gavurda yapar. Bak bir çok marid e host sattım 1 tanesi şikayetçimi?  

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    walla bence türkten türke fark war die düşünüyorum alah için şimdi buzuldan alıyom hostu bazen sorunlar oluyo ama ilgileniyo adam şimdi ...

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

Hala hala Adamdan adama fark var adam göt oldukdan sonra gavurda yapar. Bak bir çok marid e host sattım 1 tanesi şikayetçimi?  

Şimdi canım ben bak arada nası farklar var...

Şimdi sen türksün, ben türküm adam senden domain aldı ben adama gıcığım...

Dj dostum diecem bu herif şöle orospu cocuğu böleorospu cocuğu bu adamın bana şifresi lazım ben hackledim diecem söz senden şifreyi aldığımı sölemiecem kimseye diecem

sende köpeğin olsun rene abi al şifre 123atsiki456 dieceksin aha bitti işte :)

Türkle işmi yapılır la, Dj sana değil lafım ha :D

Sonra bi tutturmuşsunuz sorun olursa telefon ederiz die, lan bi hostgin firması profesyonel ise portalı profesyonel ise, yöneitm paneli profesyonel ise nası bi sorun cıkar anlamıomki amk :|

bi hostta nası bi sorun cıkar ya :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    rene hacı sorun da o işte adamlar sürekli taşınıyor:D  ne taşınmaymış be bitmedi gitti. :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

Şimdi canım ben bak arada nası farklar var...

Şimdi sen türksün, ben türküm adam senden domain aldı ben adama gıcığım...

Dj dostum diecem bu herif şöle orospu cocuğu böleorospu cocuğu bu adamın bana şifresi lazım ben hackledim diecem söz senden şifreyi aldığımı sölemiecem kimseye diecem

sende köpeğin olsun rene abi al şifre 123atsiki456 dieceksin aha bitti işte :)

Türkle işmi yapılır la, Dj sana değil lafım ha :D

Sonra bi tutturmuşsunuz sorun olursa telefon ederiz die, lan bi hostgin firması profesyonel ise portalı profesyonel ise, yöneitm paneli profesyonel ise nası bi sorun cıkar anlamıomki amk :|

bi hostta nası bi sorun cıkar ya :|

işte bende onu diyorum insanlar profesyonel değilse yaparlar. Biliyorsunuz geçen senelerde götün birine şiremi vermiştim index atmıştı yani adam çok öyle çok Türk host varki rene kesilip duruyo ordan kaçan bana geliyo zati :) Alış veriş başka şey arkadaşlık ben host sattığım adamla ters düştüm diyelim ama asla sitesine ufak bir zarar verecek birşey yapmam Birazda insanın karakterinden olan birşyey HAcker olacam diye eziklik yapıp başkalarının gözü önünde kendini düşürenler var..

Mesela bizim yabancı hostda başımıza geldi site toplist +30.000 almaya başlayınca server sahibinden mail geliyo ingilizce ne olduğunuda anlamıyoz meğer serverı site yoruyo diyomuş :) böyle şeyler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2024 Toplam Mesaj: 11