Hosting İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Biliyorsunuz ki bu aralar evden kaçış oyunları moda oldu. Bizde grup olarak yaklaşık olarak 25 civarı oyuna gittik ve her hafta 2'şer 3'er artmaya devam ediyor. Bu konu üzerine bir blog oluşturup değenlendirme sayfası oluşturmak istiyoruz. Domain'i buldum alcam ama hosting sıkıntı oldu biraz. Konuda yardımcı olabilecek varmıdır.

Eyvallah :)

Wingardium Leviosa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Hostinger in ücretsiz host u var işini görerse bi bak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

php ise domain bilgisini yolla ben yardımcı olayım hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Blogspot aç, alanadınıda yönlendir en temizi. Ücretsiz hostlara güven olmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hocam domaini pm at ,  ns1.voyndijital.com ns2.voyndijital.com  yönlendir.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Shephard sağolsun hosting sağladı sitede bişeyler yaptık lakin bir sıkıntı var ayrı konuda açmak istemedim.

Wifi üzerinden siteye girdiğimde bir problem ama bir iki arkadaş girmeye çalıştığında aşağıda ki hatayı aldılar. Bende telefondan girmeyi denediğimde aşağıda ki gibi bir hata aldım. Problem nedir yardımcı olabilecek var mı?

Err_name_not_resolved

Wingardium Leviosa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Hata:

DNS araması başarısız olduğundanthecryptex.info ana makinesindeki sunucu bulunamadı. DNS, web sitesinin adını İnternet adresine çeviren bir web hizmetidir. Bu hata çoğunlukla İnternet erişiminin olmamasından veya hatalı yapılandırılmış ağdan kaynaklanır. Yanıt vermeyen bir DNS sunucusu ya daGoogle Chrome uygulamasının ağa erişmesini önleyen bir güvenlik duvarı da bu hataya yol açabilir.

Wingardium Leviosa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Up. Help. 

Wingardium Leviosa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Bende Açılıyor , hocam cookielerini temizle bi olmazsa.  

" The Cryptex - Profesyonel Evden Kaçış Ekibi "   
    The Cryptex kaçış ekibi bloğuna hoşgeldiniz. Oluşturmuş olduğumuz bu blogta gitmiş olduğumuz ve gidecek olduğumuz oyunların incelemelerini sizinle paylaşacağız. Oyunlar hakkındaki incelemelerimiz için bizi takip ediniz. Kısa sürede paylaşımlar başlayacaktır.  

Shephard tarafından 29/Haz/15 08:38 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Bende Açılıyor , hocam cookielerini temizle bi olmazsa.  

" The Cryptex - Profesyonel Evden Kaçış Ekibi "   
    The Cryptex kaçış ekibi bloğuna hoşgeldiniz. Oluşturmuş olduğumuz bu blogta gitmiş olduğumuz ve gidecek olduğumuz oyunların incelemelerini sizinle paylaşacağız. Oyunlar hakkındaki incelemelerimiz için bizi takip ediniz. Kısa sürede paylaşımlar başlayacaktır.  

Hocam bendede evde ki internet bağlantımla açılıyor mesela ama telefonun (yani turkcell'in) interneti ile girmeye çalıştığımda bu şekilde hata veriyor 4-5 kişiye sorduğumdada aynı şekilde açılmadığını söylediler :\

Wingardium Leviosa
Toplam Hit: 972 Toplam Mesaj: 10
domain host