Hosting Le İlgili Bi Soru...?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    s.a müridler...size bi sorum olcak yardımcı olursanız çok sevinirim..

bi forum düşünün ve bu forumun radyosu war..ancak biz bu radyo için tek bi anasayfa yapamıyomuyuz yani forumda sadece link görüncek..tıklayınca bi anasayfa açılcak radyo orda calcak vs vs...böle bişeyi nasıl yaparız acaba ?

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    şimdi sen html sitedemi diyosun oraya tıklıınca yeni sayfadan acçılsın diye eğer öyleyse çok basit radyonun urlsi www.xxx.com/radyo.htm olur sen de bi buton yada yazı korsun oraya millete ona tıklıyınca oraya yönlendirilir

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    Şimdi şöle bişe oluyo...tmm resme tıklayınca radyoya gidiyo ama aynı pencerede açılıyo ...yani radyo açılınca forum gidio..geri dediğimiz zaman da radyo kesiliyo..bunu farklı bi pencerede nası yapcas yAa

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    kodu yazdım ama site de yazılmıyor diye çıkmadı :D

dur arada boşluk bırakıp yazıyım şimdi

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    site kod çalıştırmadığı için upload ettim ordaki yazdığım yerleri değiş sonrada sitenin içine biryere koy tamamdır

http://www.hemenpaylas.com/download/1649862/kod.txt.html

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    öncelikle forum hangi dilde sen bana onu söle sana yardımcı oluyum eger php-nuke kurmuş iseniz öncelikle bir html sayfa yapıcaksınız ve onuda modul haline getirip siteye atarsınız radyoya tıklanıldıgında radyo sayfalar kaybolmayacak iframe ile sayfanın tam ortasında açılacak ama php nuke ise aquemp die bi eklenti var üst eklenti oraya atabilirsiniz yada header.php içine kod sokup her sayfada çalmasını sagalaya bilirsiniz( bu sadece php nuke için)

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    /radyo.htm

ws ye html kodlarını yaz ftp ye salla da bu hostingle ilgili deil ki :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    hostngle ilgilimi: )
    bende host satarım die kosa kos geldiydim
    dermişim:p
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    linki blank yapıcaksınki baska sayfada acılcak.Herhangi bi html editorle yada html bilgin varsa notepad ile yaparsın..

radyo hizmeti verebilmen için radyo host alman gerekir.baska yerın radyosunu dinleticeksen radyo.html ye mediaplayer koyar orayada o radyonun lınkını verırsın..
Toplam Hit: 1887 Toplam Mesaj: 9