Hotmail Mail Gönderme Sorunu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar bu gün öylen maillerimi actığımda mail göndermek istediğim sırada böyle bir sorunla karşılaştım bunun sebebi ne olabilir acaba araştırdım ama yeterli bir sonuc bulamadım....

Uyarı Bu hesabın ileti göndermesi engelleniyor. Windows Live Kullanım Koşulları'nı ihlal ettiğinizi düşünmüyorsanız, lütfen müşteri desteğine başvurun.

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

spam vs mailleri gönderdiğin için şikaayette bulunulmuş olabilir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    joxen bunu yazdı:
    -----------------------------

Selam arkadaşlar bu gün öylen maillerimi actığımda mail göndermek istediğim sırada böyle bir sorunla karşılaştım bunun sebebi ne olabilir acaba araştırdım ama yeterli bir sonuc bulamadım....

Uyarı Bu hesabın ileti göndermesi engelleniyor. Windows Live Kullanım Koşulları'nı ihlal ettiğinizi düşünmüyorsanız, lütfen müşteri desteğine başvurun.

-----------------------------
    Yaşadığın sorun sanırım Spam maille ilgili alınan önlemlerin sonucunda ortaya cıktı, ttnet ve diğer servis sağlayıcılar mail serverlar spam maili önlemek için maillerde port değişikliğine gittiler, hatta bütün herkese ttnet olsun olmasın hotmail,yahoo,gmail kullanıcılarına mail atıldı ayar değişikliği yapılması gerekiyor diye, genelde outlook gibi mail arayüz programları kullananları etkileyecekti ama senide etkilemiş olabilir.İstersen mail adresini,cep telini,adsl numaranı bana yolla pm'den kontrol edip sana dönüş yapayım eğer sorun devam ediyorsa.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geceler00
    geceler00's avatar
    Erkek

aynı sıkıntı bende de oldu 2 gündür mail atamıyorum.. bi lste vardı 40  kişi falan onlara toplu mail attım sonra aynı ileti bende çıktı ve yollanmıyor.. gelecek cevaplar arasında

hotmail spam sanmıştır çok attığın için, flood sanmıştır falan  cevap vermeyin o nları zaten biliyoruz, nasıl çözülür bu olaybilen varsa açıklarsa sevinirim

saygılar...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geceler00
    geceler00's avatar
    Erkek

Arkadaşlar  8 10 gün sonra kendiliğinden  düzeliyor mail atma açılıyor

Bilglerinize

Toplam Hit: 15018 Toplam Mesaj: 5