Hotmail Yardım ! Bu Nedir Ya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazydevil1907
    crazydevil1907's avatar
    Erkek
    ya arkadslarım bi insana her gün 10 defa parola sıfırlama secenegi gelimi ya
    acaba biri benim mailime mi girmeye calısıo (xss) o muhabbet olabilir mi yoksa yanlıslıkla gelme ihtimali var mı cunku cıkan pencerede hayır böle bi talepte bulunmadım secenegide cıkıo
    bunun nasıl önlemini alabilirm acaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazydevil1907
    crazydevil1907's avatar
    Erkek
    ewet ? bekliorum ama yok mu bişi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuLk
    HuLk's avatar
    Erkek
    crazy kardes buyuk ihdimalle birileri senin maille ugrasiyo, hotmail'de bundan senin olup olmadigini emin olabilmek icin sana boyle bir soruda bulunuyo.

''cıkan pencerede hayır böle bi talepte bulunmadım secenegide ''
    bu yuzden olsa gerek..

Saygılar..

Back Again.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazydevil1907
    crazydevil1907's avatar
    Erkek
    sanırım

Bir aydır ülkemizde bir çok siteye zarar veren Rus ve Malezyalı hackerlar bizim sistemimize de büyük çapta zarar vermiş bulunmaktalar. Bazı önemli DNS leri mizi ele geçiren hacker gruplarından sevgili siz MSN kullanıcılarımıza iradeniz dışında parola sıfırlama iletisi gönderildiğini tespit ettik.Bunlar genelde parola nızı çalmak yahut şifrenizi kırmak için yapılan fake maillerdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniphacker
    sniphacker's avatar
    Erkek

---

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    sniphacker in dediği gibi olay

bunu engellemenin basit bir yolu var, hotmail de filtre koyacaksın, gelen mail adresi sabittir, :) seçeneklerde özel filtreleri bul ve o adresen gelen mailleri sil diye onayla bu kadar basit,eğer adres sabit değilse,başlığa göre yaparsın,o zaman da sıfırla diye başlık taşına mailleri sil diye uygularsın olur biter

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 11724 Toplam Mesaj: 6