Hotmailin Hilesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Hotmailden ücretsiz mail adresine sahip olan arkadaşlar, eğer mailbox kapasitenizin 2 mbyte dan 250 mb'a yükselmesini istiyorsanız ; mailbox ekranında sağ üst köşede options | Help die 2 link bulunuyor options a tıklayın karşınıza çıkan sayfadan personal sekmesine oradanda My Profile ye tıklayın karşınıza çıkan sayfada Country/Region die bi bölüm olacak orayı United States yapın State bölümünü Alaska olarak girin bu adımdan sonra yapılacak tek şey kalıyo ki burası çok önemli; Zip code bölümünü 99503 olarak girmek. bu aşamalardan sonra mailbox kapasiteniz 1-5 gün arası 250 Mb çıkacaktır. Daha önce belki forumda da yayınlanmıştır ama hatırlatmakta fayda var...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_KoRSaN
    SaNaL_KoRSaN's avatar
    Erkek
    ßunu  Yazacaqına Millete  Hayırlı  Bişey Yaz  Bi Saldiri Scripi yap :D  Veya  Sus  :D  En iyi  BiLgi Cöpten Toplanır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Yeni başlayanlardasın şu an... bunu bulamayanlarda var.....ona göre.script yapsam onuda yollarım ama yoook.hem de saldrı scripti :P
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kardeş ; Söylemiş olduğun şeyi yaptım ancak şu yazıyı göremedım her ne hikmet ise:) Hotmailden ücretsiz mail adresine sahip olan arkadaşlar, eğer mailbox kapasitenizin 2 mbyte dan 250 mb'a yükselmesini istiyorsanız ; mailbox ekranında sağ üst köşede options | Help die 2 link bulunuyor options a tıklayın karşınıza çıkan sayfadan personal sekmesine oradanda My Profile ye tıklayın karşınıza çıkan sayfada (  Country/Region ) die bi bölüm olacak İşde  orayı Göremedim :)   Parantez için'deki bölüm nerede ???

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Kardes demis oldugun olayı ben 5 ay once yaptım..Mail adresim halan 25 mgb daha da yukselmedi...İlk once 2 mgb idi simdi 25 oldu...Ama buda yeterli bana ....

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    Haklısın vutkubay ben 4 ay önce yaptım hala 25 mb ta ne hikmetse acaba bende mi sorun var?

Azimle defakasyon, Mermerde perforasyon...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Country/Region )  bu yazı nerede ben sanırım kör oldum öle bi yazı yok burdaaa!

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

arkadaşlar bende 4 ay önce bu şeyi uyguladım ve halen 25 mb ama benden 1 hafta önce yapan tanıdığım 1 kaç kişininki 250 mb sorun ne acaba?? yoksa hotmail olayı çözdüde böle bi çözüm mü üretti kendince

Carpe Diem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    yani ben yaptım oldu... 5 gün sonra 250 mba yükseldi...HerRalde Hotmailde bi sorun war. ee artık 25 mb olanlar onla yetinsin... gıcık hotmailde yer kalmadı ücretli hotmaile geçin msjlarından kurtulun yeter
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    arkadaşlar hileydi carttı curttu uraşmayın.bedava 1GB veriyo mesela yahoo.bi forumda duymuştum 1terrabayt veriyomuş bi site.
Toplam Hit: 2442 Toplam Mesaj: 10