HTC Desire S (Saılık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

muridcanlar assagida linki vericegim cihaz satiliktir..

3 yillik cihazdir bende 2. el almistim 

cihaz ve sarji vardir sadece 

ici acilmamis tikir tikir oldukca stabi bir cihazdir 

yani bu fiyata isinizi rahatlikla gorur..

acil para lazim oldugu icin bugun satmam lazim istanbul ici bugun gorusup elden teslim ederim  istanbul disi vericegim hesaba parayi yatirir yatirmaz kargolatirim

not: haliyle celik kasa oldugundan ufak tefek duzmeden dolayi ezik olabilir ama hic bir sorun teskil etmez ekran zaten filimle kullanildi...

tbt oözel 230 tl  

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ÜRÜN SATILMIŞTIR... 

sorry_13 tarafından 29/Mar/14 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

zamaninda 1200 e aldigm telefon bu kadar dustumu ya vah basima gelenler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ah bee hocam adresıde duzgun yazabılseydın keskee baslıkta da hata var ne bu acele :)

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adres guncellendi... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Hocam şarj durumu nedir? Ne kadar gidiyor şarjı

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

sarji cok kotu degil ama cok iyide sayilmaz yani 3g acik ve facedir twitter dir internettirkullanirsan cok 1 gunu ancak cikariyor 

diger sekilde sadece konusma ce muzik falan dersen o zaman biraz daha iyi hoca zaten akilli telefonu hagisi olursa olsun hergun sarj etmek zorundasin ama sarj aleti cebinde de gezdirmez o kadar kotu deil  Yani 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    sorry_13 bunu yazdı
    Iruretta bunu yazdı

sarji cok kotu degil ama cok iyide sayilmaz yani 3g acik ve facedir twitter dir internettirkullanirsan cok 1 gunu ancak cikariyor 

diger sekilde sadece konusma ce muzik falan dersen o zaman biraz daha iyi hoca zaten akilli telefonu hagisi olursa olsun hergun sarj etmek zorundasin ama sarj aleti cebinde de gezdirmez o kadar kotu deil  Yani 

3 yıllık telefon 1 gün şarj iyiymiş valla.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

bu telefondan bende de var arkadaşlar bu fiyata güzel telefon gerçekten. Şarj konusunda 1 gün rahat çıkarır ben sabahtan akşama kadar wifi açık devamlı internette geziniyorum 1 günün akşamında şarja takıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Hazır htc konusu varken. Alınık htc evo 3d arıyorum arkadaşlar. Dışarıda birçok yerde satılıyor ama tbt dışı güvenemedim.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 1545 Toplam Mesaj: 10