Htc Tytn 2 Sim Kilidi Kırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Hayırlı akşamlar arkadaş 2 yıl önce turkcellden Tytn 2 almıştım sadece turkcell hatları çalıştırıyor ben bunu kırdırip vodafone'na geçmek istiyorum telefoncularin bazıları kırıyor bunu kırdırsam daha sonra sorun yaşarmiyim telefoncularin vereceği sözlerine inanmıyorum daha önce kırdıran varsa yardımcı olabilirmi neler gerekli?

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

burada ki program ve anlatım işini görür telefoncuya götürmene gerek yok :) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=375583

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

ManiakRhifat bunu yazdı:
    -----------------------------

burada ki program ve anlatım işini görür telefoncuya götürmene gerek yok :) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=375583

-----------------------------

teşekkür ederim ama türkçe bir kaynak yok mu?

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Bu tür şeylerde türkçe kaynak biraz zor :)  buradan yazılımı indir.

indirdiğin programı çalıştır. sonra pc ye bağla ve karşına çıkan herşeyi kabul et. Ekran da 3 farklı gözükecek eğer bağlantı kurulamadı hatası verirse (communication error message) cihazı sakın resetleme ve dokuma. programı kapat ve usb kablosunu çıkartıp yeniden tak ardından programı yeniden çalıştır ve biraz bekle. Sonra karşına yükleme ekranı çıkacak ekran dolunca işlem bitti (process is finished) diye uyarı verecek. Olay tamam ondan sonra istediğin kartı takıp çalıştırabilirsin. Ama ben uyarıyım yanlış bir işlem sonucu içerisindeki bütün bilgilerin gidebilir yada cihaz açılmayabilir. Onun sorumluluğu sana ait :)

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Uyarını sevdim telefonculara güvenmekten başka çare yok gibi

Toplam Hit: 2654 Toplam Mesaj: 5