Htcden Tahribata Msj Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

arkadaşlar htc desire s den siteye giriyorum konulara cevap atamıyorum cevap yaza tıkladıgımda telefonun klavyesi acılıyor geri kapanıyor mesaj yazma bolumune yeniden tıkladıgımda klavye ekrana gelmiyor bu sadece tahribata ozel bir sorun baska sitelerde boyle bir sorunla karsılasmıyorum sebebi nedir acaba vede cozumu ...?

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

KingOfTheAngel bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar htc desire s den siteye giriyorum konulara cevap atamıyorum cevap yaza tıkladıgımda telefonun klavyesi acılıyor geri kapanıyor mesaj yazma bolumune yeniden tıkladıgımda klavye ekrana gelmiyor bu sadece tahribata ozel bir sorun baska sitelerde boyle bir sorunla karsılasmıyorum sebebi nedir acaba vede cozumu ...?

hocam belki sorun telefondandır. HTC yi genellememek lazım. bende bir sıkıntı yok wildfire s ile bağlanıyorum.. versiyon farkı var ama büyük bir ihtimalle cihazında sıkıntı var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    FoKMaN bunu yazdı:

KingOfTheAngel bunu yazdı:

hocam belki sorun telefondandır. HTC yi genellememek lazım. bende bir sıkıntı yok wildfire s ile bağlanıyorum.. versiyon farkı var ama büyük bir ihtimalle cihazında sıkıntı var.

Hocam bende de cevapla butonu görünmüyordu baktım ki ayarlarda görüntüleri yükle'yi pasifleştirmişim. Sende de bu şekilde ayar ya da yazılım problemi olabilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    Su an desire s ile yaziyorum.sorun yok.internet atarlarina bir bak
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bende de aynı sorun var galaxy ace ile msj yaıyorum ama gonder ddıgım zaman ip degıstı dıyor ana sayfaya atıyor

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

önceden arada bir açılıyordu klavye arada bir yazabiliyordum şimdi hiç açılmıyor klavye 

ne gibi internet ayarlarına bakabilirim telefonun örnek verebilirmisiniz

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Menu tusuna basili tut klavye acilir

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 1116 Toplam Mesaj: 7