Huawei Matebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese selamlar ve iyi bayramlar. 
    huawei Matebook almayı planlıyorum önerir misiniz? Yazılım işleri rahat yapılır mı? Önermiyorum diyenler yazılım için önerebileceği laptop nedir. Bütçe mühim değil

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

windows şart değilse macbook öneririm. son çıkan m1 max işlemciler bi acayip.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

ben de bakınıyorum bu aralar. matebookları hiç incelemedim ama f/p olarak dell g15 ryzen 7'leri gözüme kestirdim. kullanan inceleyen var mı?

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Kötü bir macbook taklidi. Bunun yerine Dell, HP, lenovo gibi köklü markalara yönel.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Matebookları başarılı buluyorum. Macbook almak için imkanın yoksa ve oyun oynamayacaksan matebook

Oyun oynarım dersen harici ekran kartı olan birşeyler bak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    affetmez bunu yazdı

Kötü bir macbook taklidi. Bunun yerine Dell, HP, lenovo gibi köklü markalara yönel.

aynı fiyatlarda samandan yapılmış aletler alırsın bu markalarda. fiyatına göre rakibi yok matebookların.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

D16 var bende nazar degmesin efsaneee şarj konusunda 8 saat gidiyor 1 yil oldu gram ses cikmiyor calisirken

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

matebook d15 i5 var seri bilgisayar, sarji cok basarili. kasa malzemesi Buz gibi sicaklik hissettirmiyor.

matebook x pro larda var i7 ekran kartli.

lenovo da guzeldir ama serisi onemli. lenovo ideapad kotu, creator ve thinkpadler basarili bence.

Toplam Hit: 787 Toplam Mesaj: 8
pc lapto