Humeynici Kız...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

yeah gençler,

elemanın daha önce bir kaç videosu daha yayınlanmıştı burada, gerçekten eğlenceli biri =))

buradaki tamamlamalar da çok hoşuma gitti paylaşmak istedim =))

http://www.youtube.com/watch?v=zh8DgTsV5-A

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=zlqQVmjHW34&feature=related

saylon hikayesi de güzelmiş =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Kapalı bayanların bu tip düşünce yapısına sahip olduklarını ima etmeye çalıştıkları, 2 aptalın başrolünü paylaşıp, yaptıkları işin mastürbasyon fiilinden öteye gidemeyecek olması, insanların (Bu ülkeden bahsediyorum) ikilem yaratmaya çalışarak, farklı görüşe sahip insanlarında aynı gereksiz durumlara girişme hevesi karşıtlık yaratacaktır. Neden bu karşıtlık ? Daha güzek bir Türkiye için mi? Aptal olma...

Haklar ve hukuk eşit, eşit olmayan bu tip insanların kendi kategorilerine ayırdıkları ve farklı diye nitelendirilen düşünsel yapıdır. Eğer bir eşitlik arıyorsanız, önce kendinizden başlayın. İnsanları sınıflandırarak elde edilen çabanın fikri sonuçları denizdeki taş kalıntıları kadar değersizdir. Saygı gösterdiğin kadar saygı görürsün. Eğer kapı komşunun taktığı başörtü ya da alt kapı kiracının giydiği mini etek seni rahatsız ediyorsa, tartışmak bile lüzumsuzdur. Karşıtlık aramıyorsanız, karşıtlık yaratmayın. Etki, tepki doğurur. Şimdi hıyarın biri bu iletiyi alıntı yapıp gereksiz olan ideolojilerin gereksiz formalitelerini nüfuz etmeye çalışacaktır, bu ideolojileri savunuken unututacağı kısım ise yine aynıdır; insanizm.  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

uvv O.o

ideolojiye kasıp kimseye taraf yaratmaya gerek yok, sadece gülüp deşarj olmak gerek...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    çanakkale olayı koparıor :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

harbi koptum ya hele "oha" lar bitirdi...

genel olarak olmasada birtakım kimselerde bu tip düşünce ve bilgiler bulunmaktadır... tvde bunun birçok örneğini gördük...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek
    iki videoda silinmiş.

Bilgi güctür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

ikiside duruyor hocam canlı linkler.

edit: videolar güzel :) tesekkürler oh yeahhhhh:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    bu mavi ekran hatası veren komedi ya çok iyi yapmışlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ya birşeyi merek ediyorum.Hangi tür insan, hangi nesilde insan doğrusunu bildiği halde yanlışın üstüne gider ve gözü kapalı tartışır.Tartışmıyor gerçi sadece bağrıyor.Böyle tür insanları biliyorsunuz.Atatürk ile ilgili bir tartışmada yada akp nasıl kıvırıyorlar.ARkadaş doğrusu gözünün önünde.

Eskişehir beldiye başkanı için diyorlar ki yedi götürdü.Diyorum akpde yedi götürdü.Yok öyle birşey diyorlar.Eskişehirliler 40 sen borçlanmış.Diyorum ki bizim 70 milyardolardan 340 milyar dolara çıkan dış borcumuz var hespala bakalım kaç sen borçlandık.Kabul etmiyorlar

burda konu akp yada başkası değil bu zihniyetteki insanlar.Her kesimden var gerçi.Tartışmada milleti dinlemeden konuşuyorsa kesinlkle bu zihniyettedir.Öldürmek isteyeceğim zihniyet.Adama lafı sokarsın dalgaya vurur işine gelmez.Geçri kendi salaklığını gösterirde fitil ediyor.

Sen zekanı kullanmazsan hayvandan ne farkın var ? Hoş bu tip insnalar zekalarını kullansa dahi hayvan kadar olamazlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Ingilizler olsaydı haklarım daha geniş olcaktı diyor , ingilizler olsaydı sen olcakmıydın be kızım . .

Atatürk'ün bu VATAN için yaptıklarını 1. sınıfa giden çocuk bile biliyor ama bunlar hâla haklarından falandan filandan bahsediyo yok humeyniymiş bilmemne

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
Toplam Hit: 2554 Toplam Mesaj: 11