folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Hybrid Uygulama Konusunda Bilgili Ekip Arkadaşı Aranıyor.

Hybrid Uygulama Konusunda Bilgili Ekip Arkadaşı Aranıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selamlar,

Sağlık sektöründe bir girişim sosyal sosyal medya uygulaması geliştiriyor. Yazılımcı desteğine ihityaçları var. Business kısım ve web servisler başka biri tarafından yazılıyor. Ancak hybrid mobil uygulamayı yazacak kişiye ihtiyaçları var. 

Proje ortalıklık esasına göre ilerliyor. Yani nakit çalışan arkadaşların ilgisini çekmeyecek bir konu. Fikrin değerli ve önemli olduğuna inanıyorum. Bu nedenle şuan malesef cach teklif edilemiyor. 

Talepler:

Arayüzün IONIC 'e taşınması gerekiyor. Servisler de hazırlandı ve devam ediyor diye biliyorum. Ajax Calls + Mobil UI Development için bir ihtiyaç var. 

İlgisini çeken arkadaşlar PM kutuma dönebilir.

Teşekkürler.

zeybekustasi tarafından 02/Eki/18 13:32 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Dıt

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

ionic ile içinde bulunduğum ekiple yabdığım son proje renault a fabrika mobil uygulamasıydı, fabrika içi uygulama olduğu için çok detay çıkmaz. 

ionic le uğraşmak keyifli ama zaman imkan grafiğim uygun değil yoksa biraz da olsa destek olmak isterdim hocam. Yapabilecek arkadaşlara paylaşıyorum içeriğini. Geri dönüş olursa yazayım sana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

ionic ile içinde bulunduğum ekiple yabdığım son proje renault a fabrika mobil uygulamasıydı, fabrika içi uygulama olduğu için çok detay çıkmaz. 

ionic le uğraşmak keyifli ama zaman imkan grafiğim uygun değil yoksa biraz da olsa destek olmak isterdim hocam. Yapabilecek arkadaşlara paylaşıyorum içeriğini. Geri dönüş olursa yazayım sana

Yorumunuz için teşekkür ederim. Henüz bir dönüş almadık. İlgisini çekenler için konu güncelliğini korumaktadır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

neyse

u235 tarafından 04/Eki/18 15:37 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hybrıd uygulamalara  baslangıc ıcın onerebılecegınız  vıdeo egıtım setlerı var mdıır acaba 

teşekkur ederım 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
Toplam Hit: 1087 Toplam Mesaj: 6
aranıyor software developer wanted