Hyundai Starex Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

hocalar,

bütçe 40.000 e kadar zorlarım bu hyundai modelinden çevrenizde tanıdığınızda var mıdır?

referanslı araç almak istiyorum

https://www.google.com/search?q=starex&oq=starex&aqs=chrome.0.0l5j69i60l3.2544j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok fazla yakan bir araç. Hyundailer fazla yakar ama bu araç bir başka yakıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

starex in çok yaktığını ya da çok sorun çıkardığını hatırlıyorum.

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

2 tip motor var onlarda, crdi 140 beygir olan yakıt açısından daha mantıklı. crdi kesinlikle tavsite ederim. 100hp olanların yakıtı daha yüksek oluyor. 
    starex in otomatiği dahil olmak üzere minibüsten panelvanına hepsini kullandım.
    2.5 lt motor, yaklaşık 2000kg boş ağırlık ile binek araç gibi yakıt yakmasını beklemek saçma zaten. iş için kullanmamıza rağmen canavar gibi bir sorununu görmedik. otomatik olanı sıfır aldık ilk bakımı 5.000km, 1 hafta sonra ilk bakımına girdi, kullanım yoğunluğunu ordan hesap edebilirsin.

NiKoTiN tarafından 16/Haz/20 17:15 tarihinde düzenlenmiştir

NiKoTiN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Babamda var 15 senedir sorun çıkarttığını görmedim. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi minibüs olarak bakacaksın yakıtına. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

bir yakınımda tampon vs pek dikkat edilmemiş kırık dökük ama motor  99 binde orj ilk sahibinden var

ist anadolu yakası görmek isterse buyursun gelsin

1,5 motor vs dedi stareks lerden pek anlamıyorum ama sadece bir motorcuyla takas edecekti ordan kaldı aklımda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

vaybe fiyatlara bak 

2011'di galiba 9 bin tl'ye satmıştım :)

Arkadaşın dediği gibi 140 beygir olmayanları yani bizim ki efsane yakar öyle böyle değil, birde ilginçtir frenleri çok zayıftır aracın kütlesi büyük geliyor heralde 

De Get Yalan Dünya...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Yakıt konusunda sizin dediğiniz gibi ortalamanın üzerine tabi bir kamyonet olarak düşünüldüğünde doğal.

starex den biraz soğudum açıkcası alternatiflerine bakacağım..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

99 model mitsubishi L300 Van al ticaret ve kazanmaya başla hacimli iş yapıyorum diyorsan volkswagen geniş olanlarına bakabilirsin ama 40 bine imkansız fakat starex ile kazanamazsın .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1228 Toplam Mesaj: 8
hyundai starex