folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder İçerik Yönetim Sistemleri Hakkında

İçerik Yönetim Sistemleri Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

Hazır içerik yönetim sistemi kullanarak site oluşturmak istiyorum, sizler hangi sistemleri kullanıyorsunuz? Kullandığınız sistemden memnun musunuz? Güvenlik ve basitlik açısından değerlendirebilir misiniz? Hazır sistemlere HTML sayfalarını nasıl entegre edebiliriz? Kullandığınız sistemleri biraz açıklayabilirseniz bana yol göstermiş olacaksınız. Şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hiçbiriniz hazır sistem kullanmıyor musunuz?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    Baslangıcyta böle seler denedimmm.... ama tek tuttugum sistem xoops olmustur.. ayrı  bir modul bile yazdım... baya kullanıslı..dediğin html sayfaları entegre etmesi bir yana   herhangi  scripti  systemin içine monte etmek(modul olarak kullanmak) sanıldıgı kadar zor  değil:) tavsiye edebilirim...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    valla tahribat olarak kendi içeriğimizi kendimiz ekleyip, kodunu kendimiz yazıp, yönetiminide kendimi yaptığım için biz kullanmıyoruz :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

DaReSeLaM bunu yazdı:
    -----------------------------
    Baslangıcyta böle seler denedimmm.... ama tek tuttugum sistem xoops olmustur.. ayrı  bir modul bile yazdım... baya kullanıslı..dediğin html sayfaları entegre etmesi bir yana   herhangi  scripti  systemin içine monte etmek(modul olarak kullanmak) sanıldıgı kadar zor  değil:) tavsiye edebilirim...
    Önce yanıt verdiğiniz için teşekkürler. Joomla, Xoops, PhpBB, PhpNuke sistemlerinin forumlarını takip ediyorum, destek forumları beni aydınlatmadı aksine kafamı karıştırdı. Bir sistem seçip onun üzerinde uzmanlaşmak istiyorum, hangisini kurmalıyım karar veremedim.

Öğrenmek istediğim husus bu sistemleri kullanan arkadaşlar hangi sistemi kullanıyor, html sayfalarını nasıl entegre ediyor, görünüm dosyalarıyla nasıl oynuyor, neden şu anda kullandığı sistemi tercih etmiş, yeteri düzeyde destek alabiliyorlar mı? Bütün bu bilgilerin ışığında ben de kendi sitemi hangi sistemle kuracağıma karar vereceğim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    adalet bunu yazdı:

DaReSeLaM bunu yazdı:
    Önce yanıt verdiğiniz için teşekkürler. Joomla, Xoops, PhpBB, PhpNuke sistemlerinin forumlarını takip ediyorum, destek forumları beni aydınlatmadı aksine kafamı karıştırdı. Bir sistem seçip onun üzerinde uzmanlaşmak istiyorum, hangisini kurmalıyım karar veremedim.

Öğrenmek istediğim husus bu sistemleri kullanan arkadaşlar hangi sistemi kullanıyor, html sayfalarını nasıl entegre ediyor, görünüm dosyalarıyla nasıl oynuyor, neden şu anda kullandığı sistemi tercih etmiş, yeteri düzeyde destek alabiliyorlar mı? Bütün bu bilgilerin ışığında ben de kendi sitemi hangi sistemle kuracağıma karar vereceğim.

bunları  sorarrak değil daha cok  deneyerek örenmelisin...(yap/boz) Ve evet budur dediğin sistemi bulana kadar calısmasın...baska  caren yok sanırım......sistemin her koduna bakmalısın adamlar  nasıl yapmıs diyeee kendine yardım edecek olan yine sensin..... olabildigince  yabancı site takılmalısın cunku  bilgi onlarda:) zamanla bu sistemlerin azlında  kendi sistemini  yazmak dan daha ii olmadıgın örenmıs olacaksın......ilerde kendi  fonksiyonlarını yazman dileğiyle:)

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    DaReSeLaM  "...sistemini kullanıyorum, ...bileşeniyle html sayfalarını entegre ediyorum, ...yaparak görünümle oynuyorum, genel sorunları..., beğendiğim tarafları... güvenlik için... yapıyorum" Şeklinde yanıt alabilirsem mukayese edip kullanacağım sistemi seçeceğim, hepsini denemek boşa zaman kaybı olur. Zaman kazanmak için deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.
Toplam Hit: 1759 Toplam Mesaj: 7