folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İcloud Şifresini Bildigimiz Kişilerin Verilerini Okuma ?

İcloud Şifresini Bildigimiz Kişilerin Verilerini Okuma ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://tr.mspy.com/

arkadaşlar bu siteye  icloud user pass girince  yedeklenmiş olan tüm verleri okuyabiliyorsunuz  whatssap yedeklerini filn arama kayıtları vb.. bunu nasıl başarıyorlar ayda  bir yöntemi varmı bunun    bir çok işlemi jb olmadan  icloud ile çözüyorlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

mspy'a gerek yok.

Tenorshare IOS Data Recovery veya Tenorshare Iphone Data Recovery ile bunu yapmak mümkün ve daha net sonuçlar alınabilir.

Telefon Icloud'a yedeklenirken bir nevi cihazın imajı yedekleniyor.

Bahsettiğim program da icloud login olarak bu backup dosyası üzerinde recovery yapıyor.

Telefonun kendi yedeği olduğu için de, whatsapp'ın kendi şifrelemesi geçerli olmuyor ve recover sonrasında tüm yazışmalar ile resimleri görmek mümkün oluyor.

Örneğin arama kayıtları ortalama 1 haftalık kalır son geçmişte. Bu program recover edince ortalama 2000-3000 arama kaydını listeliyor.

Icloud yedeklemesine 3. parti uygulamalar dahil olmasa bile arama kayıtları kişiler mesajlar gibi temel verilere erişmek mümkün.

Edit: Programın piyasa da bulunan serialli versiyonları icloud güncellemesinden dolayı icloud download olayını desteklemiyor. Son sürümünde destekleniyor. Son sürümünün warezini göremedim henüz.

cankol tarafından 25/Şub/16 21:32 tarihinde düzenlenmiştir

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iPhone Backup Extractor Pro 6.0.6.780

şunu buldum kurdum login ol dedim oldu seçtim istediklerimi indir dedim halen bekliyorum bakalım indirecekmi

https://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=22754427&highlight=

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

O programı kullanmadım hocam bilmiyorum ancak benim bahsettiğim recovery'de yaptığı için silinmiş olanları da getiriyor.

Programın backup çıktısı hakkında bilgi verirsen iyi olur hocam eğer o da silinmiş verileri de gösteriyor ise alternatif olarak deneyebilirim.

imza.
Toplam Hit: 929 Toplam Mesaj: 4
icloud