folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder IFO Uzantılı DVD Video Media Player Ve Altyazı Kombinasyonu

IFO Uzantılı DVD Video Media Player Ve Altyazı Kombinasyonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crypto
    crypto's avatar
    Erkek

Açtığım başlık karışık olabilir kabul ediyorum.AMa asıl amacım şudur;

Elimde bir film var IFO formatında ben bunu divx formatına çevirmeden (altyazı senkronizasyonu uymuyor) izlemek istiyorum.MEdia playerım dvd codecine sahip.ama altyazı ekleyemiyorum :( önerebileceğiniz program varmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Divxe çevirip altyazıyı subtitle workshopla ona göre senkronlasan daha rahat edersin

gaipten görüntüler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

Bak Kardeşim Şimdi Ben Şöyle Yapıyorum Elimde Mesela Redline Diye Yeni Çıkan Bir Film Var Ben Bu Filmi Alt Yazılı İzliycem Şöyle Yapıyorum...

Aynı Klasör İçinde Redline.mp4 Bu Film Redline.srt Buda Alt YAzı Dikkat Et İsimler Aynı Şimdi Filmi Normal Açıyorum ve Alt YAzı Otomatik Ekleniyor Dene Belki Olur Dvd İçin.. 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crypto
    crypto's avatar
    Erkek

divxe çevirdim elimde divx formatında olan video da var ama altyazı attıım zaman dizinin uzunluğunda kısalma oluyor .dizinin başlarında 2 sn sonralarında bu fark biraz daha artıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    crypto bunu yazdı:
    -----------------------------

divxe çevirdim elimde divx formatında olan video da var ama altyazı attıım zaman dizinin uzunluğunda kısalma oluyor .dizinin başlarında 2 sn sonralarında bu fark biraz daha artıyor.

-----------------------------

Şİmdi Şöylemi Dİyorsun

Filmde Adam Yes Diyor Alt YAzı 2 Sn. Sonra Geliyor Veya Önce...Eğer Böyle İs Sana Bi Çaresini Söylim... 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crypto
    crypto's avatar
    Erkek

evet dediğin gibi o sorunu yaşıyorum.

Birde bu dvd vts_01_0.vob vts_01_1.vob vts_01_2.vob diye bölünmüş bunları bs playerda tek partide nasıl izleyebilirim.

Toplam Hit: 2125 Toplam Mesaj: 6