İki Ucu Erkek USB Kablo Yapımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Selam mürid(e)ler,

Öncelikle Bayramınız mübarek olsun. Başlıkta belirttiğim kablonun nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi, belge, video, vs.'ye sahip olan birisi paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

zor bulunsada satılıyor bu kablolardan, ha sen nasıl yapacağım diye soruyorsan bilmiyorum.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

zor bulunsada satılıyor bu kablolardan, ha sen nasıl yapacağım diye soruyorsan bilmiyorum.

Aynen hocam nasıl yapacağım diye soruyorum. Expert Easypad bi tablet var elimde de bunu bilgisayara bağlayıp rom yükleyecem. 2 ayrı usb kabloyu uçlarını kesip birleştirebilir miyim bu amaç için diye açtım konuyu.

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam karşı taraf client usb değilse bağlayamazsın, hatta boardlarıda bozabilirsin...

Onun haricinde 4 kabloyu tam karşı tarafa aynı sırayla bağlarsan kabloyu yaparsın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Hocam karşı taraf client usb değilse bağlayamazsın, hatta boardlarıda bozabilirsin...

Onun haricinde 4 kabloyu tam karşı tarafa aynı sırayla bağlarsan kabloyu yaparsın...

Hocam şu kılavuzda gösterdiği kabloyu yapmak istiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tamam client olupymuş o düğmelere bastıktan sonra..

2 tane usb kablosu al, kırmızıyı kırmızıya beyazı beyaza yeşili yeşile siyahı siyahı bağla oldu hocam

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Tamam client olupymuş o düğmelere bastıktan sonra..

2 tane usb kablosu al, kırmızıyı kırmızıya beyazı beyaza yeşili yeşile siyahı siyahı bağla oldu hocam

Eyvallah, hocam ben de öyle tahmin edip yapmıştım çalışmadı. Bir de buraya sorayım dedim her ihtimale karşı, yine de çalıştıramadım, son çare olarak bir tane de satın alıp deneyecem bakalım o zaman olur inşallah.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Beyazı yeşile, yeşili beyaza (diğerleri aynı renklere bağlı) olacak şekilde denermisin?

Ehl-i Byte
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Beyazı yeşile, yeşili beyaza (diğerleri aynı renklere bağlı) olacak şekilde denermisin?

Yok hocam öyle de çalıştıramadım, artık tek umut satın alacağım kablo :/

Toplam Hit: 3370 Toplam Mesaj: 9