folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İkili Opsiyon (Anyoption Tarzı Siteler) Borsa Forex

İkili Opsiyon (Anyoption Tarzı Siteler) Borsa Forex

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Şu aralar orda burda habire bu işi yapıp 1 haftada bilmem kaç milyon tl kazanan insan öyküleri geliyor önüme

kimi yerde kumar diyor ve bulaşmayın denmekte, kimi yerde akıllaca yapılırsa paralar kaldıralabileceğinden bahsetmekte

şimdi bunu geçtim iyi bir takipçi olarak borsada yada emsali platformlarda 1 aylık 3 aylık 6 aylık ve 1 yıllık zamanda hep kazanan olunabilirmi

veya bu ikili opsiyon sisteminde ?

Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar buyrun söz sizde

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Bende bakıyodum bi aracı kurumun sayfasında ismini şu an hatırlamıyorum bit kadar yazıyla yatırımcıların yüzde 10 küsürü kar etmiştir yazıyodu.

Forex  kumardır diyolar borsada sabrın varsa 3 5 bişey kazanırsın. Büyük kazanan işin ağababaları. 

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Fetva istiyorsan söyleyim kumara girer ikili opsiyon işlemleri .)

Ama teknik olarak soruyorsan bildiğin varant piyasası gibi tahminler üzerine dayalı kaldıraçlı işlem piyasası tek farkı gerçekte alım yapmıyorsun kağıda 

Burda  alım satım yok tahminlere oynuyosun bi çeşit iddia oynamak gibi  adamlar senin paranla fantezi yapıyor anlıcan .

Git poker oyna daha iyi biliyorsan o daha karlı .)

Ama eğer piyasalara merakım var diyorsan Forex Broker firmalarından seminer al biraz eğitimle ufak hesapla başlarsın öğrenirsin .

Toplam Hit: 1064 Toplam Mesaj: 3
borsa forex ikili opsiyon anyoption