folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İkinci El Laptop Arıyorum Maksimum 600-700 Lira Civarında

İkinci El Laptop Arıyorum Maksimum 600-700 Lira Civarında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım için laptop bakınıyoruz ama bir türlü bulamadık, bulduklarımız da kelek çıktı sonradan. Kendisi akşamdan akşama 2 saat şu kpss eğitim videolarına bakacak, onun dışında zaten sabah çıkıp akşam 8de evde olan biri. Tek kullanım amacı bu tabi sosyal medya falan da olur herhalde. Neyse çok yıpranmamış, bizi yarı yolda bırakmayacak bir bilgisayar satan varsa iletişime geçerse değerlendirelim, her iki tarafın da işi görülsün.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

İşine yararsa ve istanbuldaysan görüşebiliriz.
    Sorunu, sıkıntısı yok. Orj win 10 pro lisansı var.

Acer Aspire E 15    E5-521G-62W1

https://i.hizliresim.com/WGErQL.jpg

https://i.hizliresim.com/3pPRq4.jpg

efsane_212 tarafından 30/Eyl/17 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Beyler benim dizüstünü satacam diye temizletmeye verdim.50 lirada para verdim.Fakat arada ekran çizgi çizgi oluyo pc donuyo.Satacam bu sorunu çözmedende satmak istemiyorum.Bilen varmı.Duruma göre birdaha götürcem adama.Makinanın hiçbir şeyi yoktu.Termal macunları temizleteyim diye indirdim indirmez olaydım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Beyler benim dizüstünü satacam diye temizletmeye verdim.50 lirada para verdim.Fakat arada ekran çizgi çizgi oluyo pc donuyo.Satacam bu sorunu çözmedende satmak istemiyorum.Bilen varmı.Duruma göre birdaha götürcem adama.Makinanın hiçbir şeyi yoktu.Termal macunları temizleteyim diye indirdim indirmez olaydım.

Temizlettigin yere ver duzeltsin sen ne ugrasacan. Ekran kablosundan olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Zaten en son onu yapacazda yani başına gelen var mı diye dediydim aq.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Kim bilir neresini bozdular. Mahalle arası tamirci görünümlü teknoloji kasaplarına cihaz vermeyin. YouTube'a laptopun marka ve modelini yazın zaten tonla temizleme ve parçalama videosu çıkıyor. Onlara bakarak yapabilirsiniz. Emin olun o tamirci bozuntularından (sözüm meclisten dışarı) daha iyi iş çıkarırsınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Bir arkadaşım için laptop bakınıyoruz ama bir türlü bulamadık, bulduklarımız da kelek çıktı sonradan. Kendisi akşamdan akşama 2 saat şu kpss eğitim videolarına bakacak, onun dışında zaten sabah çıkıp akşam 8de evde olan biri. Tek kullanım amacı bu tabi sosyal medya falan da olur herhalde. Neyse çok yıpranmamış, bizi yarı yolda bırakmayacak bir bilgisayar satan varsa iletişime geçerse değerlendirelim, her iki tarafın da işi görülsün.

Letgoda bulursun mürit kardeş 

Serdengecti
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Kim bilir neresini bozdular. Mahalle arası tamirci görünümlü teknoloji kasaplarına cihaz vermeyin. YouTube'a laptopun marka ve modelini yazın zaten tonla temizleme ve parçalama videosu çıkıyor. Onlara bakarak yapabilirsiniz. Emin olun o tamirci bozuntularından (sözüm meclisten dışarı) daha iyi iş çıkarırsınız.

Reis benim dizüstünün heryerini sökmek gerekiyo fana ulaşmak için.öyle arka kapağı aç temizle değil yani.Bakacaz artık bir ara alete.Ama öyle büyk bişi olduğunu sanmıyom.Çünkü temizletmeden ilk aldığımdafa ses kablosunu takmamıştı cd

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Elimde acer aspire e1-510 var cok temiz kullanilmis 3-4 yillik. Hdd sini cikarip baska cihaza taktim. 400 liraya birakabilirim. Hdd ucuza netten bulabilirsiniz. Cihazi aktif olarak 5-6 ay ancak kullanmisimdir.