folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İlik Nakli Hakkında Bilgi Arıyorum

İlik Nakli Hakkında Bilgi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, ben ilik nakli hakkında bilgi isteyecektim, bilgi istememin nedeni kullandığım ilaçlar nedeniyle kan veremiyorum, belki ilik nakli ile insanlara yardımcı olabilme şansım olur. Nereye gidip sormalıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Kızılay  basvurmustum 1 sene giçmeden almıolarmıs ilikte olsa

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Kızılay  basvurmustum 1 sene giçmeden almıolarmıs ilikte olsa

Yani sağlık sorunu düzelmesinden bir sene sonra mı hocam? O zaman benim olay yalan oldu.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

ben kızılay kan toplama araçlarında görünce kan veriyorum. 1 yıl önce filan iliğimi de bağışlamak istiyorum dedim. fazladan 4-5 tüp daha kan aldılar testleri yaptılar. hiç bir  sorun yokmuş. beni havuza eklediler. eğer ilik nakli gereken bir hastaya benim iliğim uyarsa haber verecekler gidip bağış yapacağım.

şu anda bekleme aşamasındayım. kızılay kan merkezine gidip bilgi alabilrsn. istanbulda çapa da var tramvay durağının yanında.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 603 Toplam Mesaj: 4
ilik nakli yardım olabilme kan