folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İlim Yayma Yurtları

İlim Yayma Yurtları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

Dostlar ilim yayma yurdunda kalmayı düşünüyorum.Daha önce kalan varmıdır .? varsa programları nasıldır?. Rahatmıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

İlim yayma cemiyeti yurdunda kaldım,rahattı benimki;Günde 3 öğün yemek vardı,sabah kaldıran yoktu,akşam yat diyen de yoktu.Akşam belli bir saate kadar(23:00 olsa gerek)yurta dönmek gerekli idi.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

Peki usta internetle araları nasıl ? sohbet programı falan yaparlarmı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

Lisede kaldım 2 hafta kadar.İyiydi rahattı.Yemekleri de iyiydi,inanç olarakta çok sıkmıyorlardı namaz saatlerinde biri haber veriyordu o kadar.Siyasete gülen cemaati kadar girmeyen milli görüşten temiz tipler vardı tavsiye ederim.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

RDxMaster bunu yazdı:
    -----------------------------

Peki usta internetle araları nasıl ? sohbet programı falan yaparlarmı ?

-----------------------------

Ben kaldığımda sohbet programları yoktu,internete de izin veriyorlardı diye aklıma kalmış.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

Eyvallah.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

gülenciler kadar kastırmazlar... götün başın aşırı oynamaz ise hiç sorun yok :) güzel ortamı var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

içiiorsan yurda gitme, yurda geç gitmek yerine dışarda kalmayı veya arkadaşında kabul ediorsan. hiç bi problem  yaşamayacağın yurttur. internetle araları her yurt gibi, 250 kişi abanınca pert oluor net belli saatlerde. bizde namaz sohbet zorunluluğu yoktu.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

cuğara içiyorum onun dışı bi içiciliğim yok :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

İlim yayma kurtları diye okudum, vay anasını sn seyirciler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

tavsiye ederim piyasadaki temiz sıkmayan ortamı vardır. değişik illerde ayrı ayrı kaldım yurtlarında pişman olmazsın. ilim yayma cemiyetinden 2 yıl burs aldım ayrıca.

Orman Mühendisi //
Toplam Hit: 3061 Toplam Mesaj: 11