İndirimli Kargo Nasıl Yollarım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OldBoy
    OldBoy's avatar
    Erkek

İnternetten sattığım ürün için afyonda alıcı buldum.Yine aynı ilan sitesi üzerinde indirimli kargo yollayanlar var alıcıya.

Nasıl oluyo bu indirimli yollama işi bende yollamak istiyorum?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

anlaşmalıdır onlar kargo firması ile ondan indirimli yolluyorlardır

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    OldBoy bunu yazdı

İnternetten sattığım ürün için afyonda alıcı buldum.Yine aynı ilan sitesi üzerinde indirimli kargo yollayanlar var alıcıya.

Nasıl oluyo bu indirimli yollama işi bende yollamak istiyorum?

hacı bizim mng kargoda anlaşmamız var.satürn müzik adına.farklı şehirden gönderim yapılcağı zaman haber vermem lazım benm.son dönemlerde tekrar sorun çıkmıştı.eksik belge falan.gidip bakarım çözülmüşse bizim kargo üzerinden gönderebilirsin.pm üzerinden atıyorum telefonumu sana.

peace tarafından 08/Ara/12 11:55 tarihinde düzenlenmiştir

Hi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bunun iki yolu var. Ya Tüzel Kişilik olacaksın; ki bunun için en azından şahıs şirketi olman lazım. Gidip A-B-C kargosuyla sözleşme imzalayacaksın. Bazı kargo firmaları kota koyuyor. Mesela ''günlük 10 kargo çıkarma şartıyla'' anlaşma yapıyor. Diğer yol da; hangi şehirdeysen, kargo şirketlerini gezip fiyat alacaksın ve diyeceksin ki; ''ben günde şu kadar kargo çıkışı yapıcam ve buraya getireceğim, bana ne kadar indirim yapabilirsiniz?'' Bu ikinci yolun tutma ihtimali pek yok gibi, tabi kargocu hısım tanıdığın yoksa...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Gittigidiyorsa Yurtiçi kargoya 35% indirim anlaşması var. Ürünü gönderirken satış kodunu vermen yeterli.

Altan naptın oğlum :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OldBoy
    OldBoy's avatar
    Erkek

hocalar çok saolun cevaplar için halletik bakalım.

Toplam Hit: 1346 Toplam Mesaj: 6