folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İngiltere'de Okumak İçin Nerelerden Burs Bulabilirim?

İngiltere'de Okumak İçin Nerelerden Burs Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

Müridler, gene olayı konuda açıkladım. üniversitede ingiltere'de okumak için nerelere başvurabilirim?

genelde master ya da doktora seviyesinden aşağı burs verilmiyormuş. normal üni 1. sınıf için burs bulabileceğim yerler var mı türkiye de vakıf vs.

teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

gir bir tarikata :) istediğin yerde okuturlar.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeZzZ
    DeZzZ's avatar
    Erkek

kraliyet bursu var diye duymuştum bi arastır derim eğitim hayatın boyunca baya para veriyorlamış sanırsam ama yalanda olabilir 

düşündüğümüz her şeyin olabilitesi vardır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

gir bir tarikata :) istediğin yerde okuturlar.

Zamanı durduramazsın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

İngiltere'de Süleymanlılar çoğunlukta.

bknz.: Süleymaniye Türk Okulu

telekom tarafından 23/Oca/13 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Duyduğum söylentiler kadarıyla bu iş çok masraflı sayın mürid. Ve çok derken şöyle 15.000-20.000 pound civarından bahsediyorum. Haliyle şu an ki kur 2.8 civarında iken hesaplarsak sanırım epey bir nakit yapıyor. Para sıkıntın başlıktanda anlaşıldığı üzere var gibi ve de bu duruma gelelim;

Şimdi İngilterede okuması bir dert burs alması ise 2 değil 4-5 dert onu söyleyeyim. En azından söylentiler bu yönde. Şimdi burs olayı ise şöyle gelişiyor: senin üstün yeteneklerin(hoplama zıplama olmayanından) ile göstereceğin başarılar bu olaya etki etmekte. Yani öyle ha diyince herkes burs alamıyormuş. Dersen o konuda sıkıntı yok, okul ile yazışmalara gir derim. Bazı üniversitelerin kendi bursları oluyor diye okumuştum diye. Bu da bir söylenti elbette. :) Yinede onlarda çok çabuk burs vermiyor. Cv'ni inceleyecekler ve de uygun olursan ya da bir diğer deyişle yeterli görülürsen ancak o zaman alabiliyorsun bursu.

Çok uzatmadan özetlersem, google yeğenimize şöyle yaz : ingiltere'de okumak için burs

Sanırım gerekli bilgilerin -en azından- bir kısmına ulşabilirsin diye düşünüyorum.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

çızık

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek
    tasslehoff bunu yazdı

Müridler, gene olayı konuda açıkladım. üniversitede ingiltere'de okumak için nerelere başvurabilirim?

genelde master ya da doktora seviyesinden aşağı burs verilmiyormuş. normal üni 1. sınıf için burs bulabileceğim yerler var mı türkiye de vakıf vs.

teşekkürler.

Sana birisi neden burs vermeli ? Bu soruyu nasıl cevaplayacağına göre bence bulabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SpArK bunu yazdı
    tasslehoff bunu yazdı

teşekkürler.

Sana birisi neden burs vermeli ? Bu soruyu nasıl cevaplayacağına göre bence bulabilirsin.

Toplam Hit: 1145 Toplam Mesaj: 9