folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder İnsan Kaynakları Kariyer Sitesi Scripti Arıyorum PHP

İnsan Kaynakları Kariyer Sitesi Scripti Arıyorum PHP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Merhaba insan kaynakları kariyer sitesi ıcın ınsanların uye olup cv gondereceklerı bır platform yazmayı dusunuyorum.

MAIL FORM ILE CV GONDERIMI DEGIL . php arıyorum 

İş ilanlarının listelenmesıne yonelık degıl  . Fakat sıte kullanıcı arayuzunde ınsanların belırledıgımız form uzerınden cv dolurması gerekmektedır. Aynı zamanda Admın tarafında ıse tum cvler tablolanarak

listelemeli.

Sıfırdan yazmak cok uzun surecegı ıcın php olarak olursa uzerınde duzenleme yaparak aktıf etmeyı dusunuyorum.  Cok detaylı bırsey olmasına gerek yok . 

elinde olan var ise ucretsız ya da cuzi ücretli karşılayabilirim. 

Uzerınde duzenlemeler yapmam elbette gerekecek o yuzden php istiyorum.Ücretsiz sektörel bir platform oluşturmayı.

Yabancı kaynaklara baktım dırekt olarak ınsan kaynakları yonetımı seklınde olanlar var ,codecanyonda da genelde insan kaynakları yonetımı olarak var .

Diğerleri ise r hem .net platformunda sanırım exe ıle ındırme seklınde . hemde personel yonetımı olarak var.Baslangıc ıcın personel yonetımı dusunmuyorum.Aşama aşama modul olarak ekleyebılırım sısteme bu yuzden php dusunuyorum.

Elinde olan bılen su var su tarz bırsey vardı dıyen olursa bıle sevınırım . 

İyi calışmalar 

ek olarak konuyu silen arkadas madem sılıyorsun neye uygun degıl ekle ıd e ya da mesaj atın nesi uygun degıl bu konunun ????

Böyle yap canımı ye Çat diye silmeyin uyarın 

hipokondriyak tarafından 18/Eyl/15 21:28 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bilgisi olan 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Dayı bende geçen araştırdım epey adam gibi birşey bulamadımm .

Aydinweb'in var bitane eleman.net in aynısı diyebiliriz. Mail attım 400 flan dediler

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Is ilanlari sitesi icin iskurdan izin olmazsa ceza yaziolar bilginize bu arada script bende olabilir arsive bakim varsa atarim

Edit:ilan yayinlamayacakmisin gormemisi.

trooper tarafından 19/Eyl/15 17:13 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

Is ilanlari sitesi icin iskurdan izin olmazsa ceza yaziolar bilginize bu arada script bende olabilir arsive bakim varsa atarim

Edit:ilan yayinlamayacakmisin gormemisi.

hocam is ilani yayinlamayacgim ticari faaliyet yok .

ben yalnizca cv toplucam.sistemden firma girisi yapanlar bu cvlero gorecekler

zaten ozel istihdam burosu acmayi dusunuyorum .fakat ceza ve ucretle ilgili csb nin ozel sartlari vsr tek kisi olarak faaloyet veriyorsan ekstra ucret vs vermene gerek yok

Toplam Hit: 754 Toplam Mesaj: 5
cv ik kariyer job list