folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsan Neler Yapabiliyor

İnsan Neler Yapabiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar benim durumu bilirsiniz hele hele benim eve kadar gelen tbt istanbul tayfası (;

ben size örnek olayım. ben kazamdan önce ulan ben hasta olsam bu kadarda düşmem heralde diyordum mecazi anlamda.

gördümki; ben beyin kanaması geçirdimya beyinde eller ve kollar çapraz olarak aynı yerden çalışırmış benim sol ayağım ve sağ kolumun olduğu yer etkilenmiş. ben toplamda bir sene yatmışım hele hele yedi ay bilinç yok sadece yatmışım. bu ara sol ayağımı dizden bükmüşüm sağ elimide kalbimin üzerine götürmüşüm öylece kalmışım bundan dolayı sol ayağıma dizin altındaki kaslara kas gevşetme ve kas uzatma ameliyatları olmuşum, sağ kolumada tam dirseğin ordan iç tarafından aynı ameliyatları olmuşum.

işte bir sene sonra kendime gelmeye başladığımda sol ayağımın üstüne hiç basamıyordum ulan koskoca ayak bu iş için yaratılmış ama beni hiç taşımıyordu, sağ eli ve kolumuda kullanamıyordum kullanmaya kalktığım zaman hemen kendi kendine kontrolsüzce titremeye başlıyordu.

şimdi böyle duruma düşünce daha net görüyorumki insan neler neler yapabiliyormuşta inanın kimse farkında değil. kazamdan önce ben dahil (; 

herkes kendi sağlığı için şükretmeli.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

herkes bana birşey olmaz hissi ile yaşıyor ben dahil, başımıza birşeyler gelmeyeceği sanki ulvi olarak korunuyormuşuz gibi bir his ile. köpek gibi sigara içiyorum yakında bir damarım tıkanır yatalak olurum sanırım

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

herkes bana birşey olmaz hissi ile yaşıyor ben dahil, başımıza birşeyler gelmeyeceği sanki ulvi olarak korunuyormuşuz gibi bir his ile. köpek gibi sigara içiyorum yakında bir damarım tıkanır yatalak olurum sanırım

öyle konuşmuşunki sana şimdiden fatiha okuyayım mı? (((:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Ne yaparsak bilerek yapıyoruz ve doğa'ya meydan okuyoruz. Eniştem de evde rakı yapıyor. Bu sene kuzenim zehirlendi ve hala tedavi görüyor. Bundan sonra ot dışında hiç bir şey yiyemiyecek. Su dışında da bir şey içemeyecek. Şeker, Tuz, Un, Yağ, Alkol, hepsi yasak. İnanın acıyan da yok. Herkes, adam gibi içseymiş diyor, dalgasını geçiyor.

emrah20 tarafından 06/Ağu/20 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 864 Toplam Mesaj: 4
insan neler yapabiliyor