Insidious

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu serinin 3. filmi bu cuma gösterime girmiş. Son filmin hikayesi ne kadar iyidir bilmiyorum ama seriyi ilgiyle takip ediyorum. Çok üst düzey filmler olmasalar da, kendine has bir tarzı ve dünyası var. Aynı zamanda günümüzün korku filmi anlayışı daha çok vahşet üzerine iken bu filmin paranormal olayları, ruhlar alemini işlemesi çekici kılıyor. Şahsen ilk filmini bir hayli korkunç bulmuştum. İkincisi de gayet iyiydi. Bilmem burada sevenler var mı?   

https://www.youtube.com/watch?v=3HxEXnVSr1w

Her şey bir yana insan sadece şu kadına bakarken bile ürperiyor :))

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

ilkini izledim ikincisini izlemeye götüm yememişti bide 3.sünü çıkmış :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ben önce 2 yi sonra 1i izlemiştim , hiç bozmadan anlamıştım kurguyu. 3. filmde o bebeği işleyecekler heralde :D Kaliteli yapım bence sıradanlığın dışında az kan çok ürperti.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şaka maka 2-3-4 gidiyor :) Kalite düşmeyecekse F&F gibi olmasına razıyım. Ruhlar bölgesinde geçenleri konu alıp onlarca film yapılabilir.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

çizik

http://yanduvar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Insidious 1 ve 2 'yi izledim, iki filmde güzeldi. İkinci film korkudan çok macera gidi gelmişti, ilk de çook korkunç sayılmazdı. Üçüncüsünü de merak ediyorum, korsana düşsün izleyeceğiz..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Pek korku filmlerine, oyunlarına ilgi duymuyorum. O yüzden kıyas yapabileceğim, bildiğim film çok az. Insidious için de ne kadar korku filmi denilebilir bilmiyorum, ama biraz gerilim havası vardı ve izlerken heyecan yaptığım doğrudur :P

Sadece ilk filmi izledim, orta üstü bir filmdi diyebilirim. Astral seyahat gibi pseudoscience bir konu işlendiğinden biraz daha gerçekçi gelmişti. İlk filmi yıllar önce izlediğimden çok az şey hatırlıyorum, ama o aniden çıkan kırmızı kafalı adam faciaydı. Pazardan alınmış on liralık maske geçirmişlerdi resmen :P

pcdoktor636 tarafından 06/Haz/15 12:23 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Pek korku filmlerine, oyunlarına ilgi duymuyorum. O yüzden kıyas yapabileceğim, bildiğim film çok az. Insidious için de ne kadar korku filmi denilebilir bilmiyorum, ama biraz gerilim havası vardı.

Sadece ilk filmi izledim, orta üstü bir filmdi diyebilirim. Astral seyahat gibi pseudoscience bir konu işlendiğinden biraz daha gerçekçi gelmişti. İlk filmi yıllar önce izlediğimden çok az şey hatırlıyorum, ama o aniden çıkan kırmızı kafalı adam faciaydı. Pazardan alınmış on liralık maske geçirmişlerdi resmen :P

hocam ben o kırmızı kafalı adamdan öyle çok tırsmıştım ki anlatamam, evet şimdi bakınca dediğin gibi biraz pazar malı gibi bir maskeye benziyor ama aniden çıktığı bir sahne vardı, ulan ne oluyo deyip sağlam zıplamıştım olduğum yerde :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Insidious 1 ve 2 'yi izledim, iki filmde güzeldi. İkinci film korkudan çok macera gidi gelmişti, ilk de çook korkunç sayılmazdı. Üçüncüsünü de merak ediyorum, korsana düşsün izleyeceğiz..

Hocam senle hiç yüzyüze görüşmedik  fakat şurda kaç yıldır üyeyim foruma.  o kadar yazıların arasında senin nicki görünce durur şöyle bir okurum :))

İzleyim bakayım firex ve Shephard de sevmiş. :))

ruhi tarafından 06/Haz/15 12:25 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1234 Toplam Mesaj: 9