folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram Bot Yaptıracağım - Ücretli

Instagram Bot Yaptıracağım - Ücretli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Verdiğim listedeki kullanıcıların kaç takipçisi/ kaç postu/ kaç takip ettiği var bunu sorgulayan bir bot yaptırmak istiyorum.

Dün tüm gece selenium ile yazdım. Ama bazen gtü başı oynuyor stabilite sorunu var. Fazla zamanım da yok.

Yanlız bota vereceğim kullanıcı listesi her gün büyüyecek.

Yani 5.000 leri bulabilir stabil çalışması önemli.

Fiyat teklifinizi özelden alabilirim. Numarada paylaşın direkt arayayım.

Ya mk dünden beri:

-private api kullanıyorum ip banlıyor. proxy bulmam kullanmam lazım.

-legal api ye güvenmiyorum çok fazla request atarsam blocklayabilir yok uygulamayı onaylayacak filan bi dünya dert.

- düz html den çekmeye çalışıyorum c# ile web sitesine gittiğimde bana gelen html içinde aradığım şeyler yok. Göndermiyor o bilgileri nedense.

- selenium ile yazdım ilk kez kullandım.  birincisi çok yavaş hadi onu geçtim bir türlü takipçi sayısını alamadım. takipçi ismini alabiliyorum ama takipçi sayısını yok yapamadım 3 saattir amk.

Google a chatgpt ye filan soruyorum ama nafile işe yarayan bi şey bulamadım. Bu işi iyi yapan biriyle görüşmek isterim.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Hocam yazdıracağın bot güncellemeleride ekle çünkü instagram güncelledikçe bozuluyor botlar

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

ip sorununu cozmenin tek yolu ip havuzu olusturmak hocam, maalesef.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Hocam yazdıracağın bot güncellemeleride ekle çünkü instagram güncelledikçe bozuluyor botlar

Sanki uzaya robot gönderiyor ibneler, ne kadar hazır kod kullandıysam hepsinde css veya tag değiştirmişler.

Bana source kod da lazım zaten. Devamını ben ilerletirim değişiklik oldukça sadece exe dll yeterli değil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bak mesela:

Robotun açtığı chrome'da takipçi sayısını alıcam diyorum. İkisinde de css farklı hayırdır bilader ne alaka lan ne alaka?

Datayı aşağıdaki gibi okumak istediğimde ise hata veriyor. Aynı bilgisayar aynı tarayıcı ama gel gör ki css ler birbirinden farklı. 

driver.FindElement(By.CssSelector("._ac2a"));

<span class="_ac2a _ac2b" title="99,189"><span>79.1K</span></span>

<span class="_ac2a" title="99.189"><span>79,1&nbsp;B</span></span>

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    org00h
    org00h's avatar
    Erkek

Hocam css'ten değil de button content'inden denediniz mi?

Yani selector olarak button'ları listeleyip, text içeriğinde "followers" geçeni yakaladığınızda takipçileri alabiliyorsunuz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Sanki uzaya robot gönderiyor ibneler, ne kadar hazır kod kullandıysam hepsinde css veya tag değiştirmişler.

Bana source kod da lazım zaten. Devamını ben ilerletirim değişiklik oldukça sadece exe dll yeterli değil

abı kutuphane var onunla degıstırıyorlar , aslında zaten birde hep js tabanlı ya artık html vs virtual dom mevzusundan dolayı renderlarda hemen degıstırebılıyorsun :D , bazen skntı olabılıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

abı kutuphane var onunla degıstırıyorlar , aslında zaten birde hep js tabanlı ya artık html vs virtual dom mevzusundan dolayı renderlarda hemen degıstırebılıyorsun :D , bazen skntı olabılıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

sonunda takipçi sayısına erişebildim şükürler olsun. birine lazım olursa diye aşağıya bırakıyorum ama iş teklifi halen geçerli.

IWebElement followerElement = driver.FindElement(By.XPath("/html/body/div[2]/div/div/div[2]/div/div/div/div[1]/div[1]/div[2]/div[2]/section/main/div/header/section/ul/li[2]/a/span"));
    Console.WriteLine(followerElement.GetAttribute("title"));

99,196

Toplam Hit: 811 Toplam Mesaj: 9
bot