folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Tarayıcı Geçmişini Görme?

İnstagram Tarayıcı Geçmişini Görme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Yahu bir reklam denk geldi intsagram uygulamasında ilgimi çekti tıkladım sonra yanlışlıkla kapattım uygulamayı bulamıyorum da bakın instagram aramalarını değil instagram üzerinden tarayıcı geçmişini gösoruyorum,var mı bilen? Yabancı sitelerde hep arama geçmişi ya da history ile kelime uyumundan olsa gerek silinmiş hikayeleri gösterme falan çıkıyor bana denk gelip kapattığım reklamın web adresi lazım uygulama içinde yönlendirdiği

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android ise uygulama içinde site açma Chrome ile sağlanıyor. Chrome tarayıcı geçmişine bak bi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

android hocam ama chrome geçmişinde görünmüyor :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Hocam telefonda android den başka telefonun kendi browser'i mevcut ise onun da geçmişine bi bak. app içi onu kullanıyor olabilir.

Hocam telefonda chrome dan başka telefonun kendi browser'i mevcut ise onun da geçmişine bi bak. app içi onu kullanıyor olabilir.

edit : andorid den başka ne lan. chrome olacakti.

rakkoc tarafından 13/Kas/20 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Telefonun orijinal internet tarayıcısının geçmişine bak. Orada görürsün. Az önce baktım linkedin uygulamasından medium a giden bir makale vardı. Sonra tarayıcı geçmişine baktım orada görünüyordu.

ontedi tarafından 13/Kas/20 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Şu puma geçmişi ile tahribat anasayfa arasında olması gerekiyor iyi hatırlıyorum ama yok işin ilginci telde başka browser da yok Chrome var yalnızca vpn yahut gizli mod falan da kullanmıyorum telefonda 

Nikoteen tarafından 13/Kas/20 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hocam instagram içerisinde profiline gir sağ üst köşede üç tane çubuk var ona tıklayınca hareketlerin diye bir alan gelmesi lazım orada olacaktır sanırım. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

hocam instagram içerisinde profiline gir sağ üst köşede üç tane çubuk var ona tıklayınca hareketlerin diye bir alan gelmesi lazım orada olacaktır sanırım. 

Hay yaşa hocam ya dediğn yerde buldum

Nikoteen tarafından 13/Kas/20 15:14 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1082 Toplam Mesaj: 8
instagram reklam geçmişi taryıcı geçmişi bulma görme