İnternet Explorer Zımbırtısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Yaf sinir oldum ne download etsem otomatikman indirmeye başlıyor vede geçici klasörlere indiriyor..Her ayarına baktım tektek kurcaladım değişen bişi yok bu soruna kesin çözüm bilen varsa cevap versin yoksa araçlardan ayarlara gir falan demeyin herşeyi denedim çünkü saolun varolun şimdiden..buradada sorduğum ilk soru bu hadi iyisiniz :)

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winterstorm
    winterstorm's avatar
    Erkek
    Kardesh, herseyi kurcaladim diyorsun ama belki gözden kaçirdigin birsey vardir. İstersen ayarlari bir resetleyip PC'yi yeniden baslat! (Araçlar-İnternet Seçenekleri-Gelişmiş. Buradan varsayılanı yükle'ye tıkla. Ayarlar eski,yani ilk haline döner.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Herşeyi denedim dedim be arkadaşım aklıma gelmicek bilinmedik bişi olmalı çözümü hadi bekliom

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    format at o zaman :)

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Yok format atamam yedeklemem gereken 20gb a yakın veri var sen diecen şimdi windows dizinini sil o zmn oda olmaz sağlıklı olmaz hehe

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ya salıklı olur sen merak etme program files ve windows klasörünü ms dosdan sil sonrada kur!!!

Bana güven

Ama kurulu programlar var dersen bilemem

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2426 Toplam Mesaj: 6