folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternet Hızı Hakkında?

İnternet Hızı Hakkında?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hell_fever09
    hell_fever09's avatar
    Erkek
    arkdaşalr benim ığdır internet hızım 1mb limitsiz paketi idi şimdi aydına taşındık ve interntei buraya havale ettirdim şimdi bugün bağladım interneti baktım hız ığdırdakine göre düşük ama paket aynı paket bi videoyu bile doğru düzgün izliyemiyom bu neden kaynkalnıyo acaba?? bide şu net limitisiz 8mb paketi hakkında yorumlarınızı alırsam iyi olur nedir belli bi sınırı varmıdır bu paketin acaba?

oh la la
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hell_fever09
    hell_fever09's avatar
    Erkek

bi yorum getirseniz arkdşaalr lütfen.

oh la la
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek

Valla Pek bi bilgim yok Ama Yerlesimin Daha çok olduğu yerlerde int hızının düşmesi çok normal  Ben İstanbulda oturuyorum 1  mb sınırsıt pakter benimkide amahiçbir zaman Tam Anlamıyla faydalanamadım Diye bilirim .

8 mb tarifeye gelince Eğer oyun oynamıyorsan yada Sürekli Download yapmıorsan Tam Sana göre diyebilirim 

8 mb sınırsız internet paketinde 15 gb  sınırı vardır bu nasıl olur dersen soyleki 15 gb 'e kadar 8 mb lik bir performans ki bu 8 mb olmaz diye düşünüyorum 6mb fln olur 15 gb tan sonrası ise 512 kb ile devam edersiniz Taki Ay sonu gelene kadar buda yani çok kötü bir durum 1 m b int kullanırken int hızı 80 90 ken 512kb kullanırsanız 45 60 Arası bişiler olur 

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
Toplam Hit: 951 Toplam Mesaj: 3