İnternet Üzerinden Erotik Shop Acmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

Dostlar merhaba bulundugum bölgede hiç erotikshop yada böyle malzemeleri satan yok bende internet üzerinden satış yapmak istiyorum bunun için ne bilgiler lazım evrak fln gerekirmi bilgim yok zararları olurmu bu konuda yardımınıza ihtiyacım var 

işleyiş benim sitede stoklar var gözükecek ama bende stok olmayacak baska siteden cekecem yani adam benden aldıgını sanacak kısaca aklımdaki plan bu daha iyi fikirlere açıgım yardımlarınızı bekliyorum  :) 

yok amk imzam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

aklıma direk şu skeç geldi. :)))

https://youtu.be/9S6vv49F2Y0?t=3366

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bahsini yaptığın sistem dropshipping firma olursa kredi kartı ile ödeme alabilirsin firma olmadan havale eft ile de satış yapabilirsin. Firma olursan şahıs şirketi açarsan tüm kurumsal ihtiyaçlarını giderirsin. Bunun dışında script, seo, marketing işlemlerin olacak ihtiyacın olduğunda pm atarsan daha detaylı bi şeklide bakabiliriz. Potansiyel soruyorsan piyasanın ciddi bir şekilde iç giyim, kaldırıcı, azdırıcı v.b. gibi talebi var aç kalmazsın :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

n11 den gg den yapabilirsin ancak vergi levhası isteyeceklerdir.

Mycity tarafından 29/Mar/19 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 1659 Toplam Mesaj: 4
sexshop eroticshop