İnternete Giremiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    Hocalar ağımda 3 pc war. Yalnızca benim pilgisayarda sorun war. Nete girmiyor. Dns ayarlarını, Ip falan sıfırladım gene girmiyor. Kabloda falan herhangi bir sorun yok.Geçen yeğenim sanırım turkojanı indirmiş.Firofox indirme yöneticisinde gördüm. Sorun ondan mı dersiniz format mı atmalıyım..?

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    öncelikle sakin ol o bilgisayar aga baglımı kontrol et modem le baglantın normalmi modem arayüzüne erişim varmı daha önce baglanıyormu idi sistem daha önceki bi tarihe geri yükleme yapılabiliyormu turkojandan sonra oldu diyorsan yükleme tarihi öncesine bi geri yükleme yap tabi modemi görüyor isen.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    Hocam modeme falan bağlanabiliyorum.Bağlantı war herhangi bi sorun yok ama nete girmiyor.Herşey normal.Turkojanı pcden silmemiş ama pc nini hiç bi yerinde yok bulamıyorum.Sadece indirmiş açmamışta.Daha geçen format atmıştık bide.

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    o zaman bi sistem geri yüklemesi yap düzelir.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    Hocam sürücüler geri yüklemeye kapalıymış önceki tarihe ulaşamıyorum. Sanırım format atmak zorunda kalıcam.

Toplam Hit: 1506 Toplam Mesaj: 5