folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Internette Rar Sifresi Arama (Yardim)

Internette Rar Sifresi Arama (Yardim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Elimde en gec 1 ay icinde indirdigim kesin olan bir dosya var adi: Algoritma Geli-tirme ve Programlamaya Giri-.rar

Bunu tabii ki google ve yandex@te Algoritma Geliştirme ve Programlamaya Giriş, Algoritma Geliştirme ve Programlamaya Giriş rar egitim seti download vs anahtar kelimerle aradim ama sonuc sifir !

dosyanin boyutu olan 2.17gb i da cesitli kelime kombinasyonlarinda kullandim abi yok :D var mi aklina degisik bir arama kriteri gelen ?

Nikoteen tarafından 20/Kas/22 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

history'de aratsan algoritma diye cikar

ayrica yine download history'de indirdigin link vardir, o linki kopyalayip aratabilirsin

2.17 gb ya torrentdir ya da google drive, yandex disk vs dir. 

ya da belki telegramdan indirmissindir? 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sanirim python egitim seti ve bu olmasi lazim. suan indirim var 50 liraya alabilirsin. 5 saat egitim,o da yaklasik 3.5 gb'a denk gelir. Sikistirilirsa  belki dedigin boyutlara gelebilir (ama zor)

Algoritma Geliştirme ve Programlamaya Giriş

https://www.udemy.com/course/algoritmagelistirme/

su da var 13 saat 

Algoritma Geliştirme Eğitimi ve Programlamaya Giriş 

https://www.udemy.com/course/algoritma-akis-diyagramlari-ve-programlamaya-giris/ 

unbalanced tarafından 20/Kas/22 02:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

- Senin durumunda ilk olarak dosyayı nerden indirdim diye bakınırdım. Web browser ile indirme yaptıysan geçmişten bulmaya çalışırdım.

- Ben arattığımda bulduğum dosyalar pdf ve düşük boyutlu linkler hep. Dosyanın içeriği biliniyorsa içerik ile ilgili telegram warez torrent free gibi arama genişleyebilir ama sayfayı yeniden bulabilirsin belki. 

- Rar dosyası açıklama bilgisi girilmiş olabilir o kontrol edilebilir. 

- Arama dosya ismi tam olarak bu mu ? değiştirmiş olabilir misin ? boşluksuz ya da boşluk yerine "_", "-" gibi özel karakterle aramaya çalışırdım.

- Dosyanın 10 haneli "Boyut" ve "Diskteki boyut"'unu byte olarak aratırdım.

- Farklı arama motorları yandex, duckduckgo, bing vb. gibi arama.

- Baktın olmuyor, uğraşmak istemiyorsun tek çare Brute force.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

- Senin durumunda ilk olarak dosyayı nerden indirdim diye bakınırdım. Web browser ile indirme yaptıysan geçmişten bulmaya çalışırdım.

- Ben arattığımda bulduğum dosyalar pdf ve düşük boyutlu linkler hep. Dosyanın içeriği biliniyorsa içerik ile ilgili telegram warez torrent free gibi arama genişleyebilir ama sayfayı yeniden bulabilirsin belki. 

- Rar dosyası açıklama bilgisi girilmiş olabilir o kontrol edilebilir. 

- Arama dosya ismi tam olarak bu mu ? değiştirmiş olabilir misin ? boşluksuz ya da boşluk yerine "_", "-" gibi özel karakterle aramaya çalışırdım.

- Dosyanın 10 haneli "Boyut" ve "Diskteki boyut"'unu byte olarak aratırdım.

- Farklı arama motorları yandex, duckduckgo, bing vb. gibi arama.

- Baktın olmuyor, uğraşmak istemiyorsun tek çare Brute force.

BruteForce dışında winrar şifrelerini kırmanın bir yolu yok mu ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

decompile.us

reveteam.re

reveteam.online

@KekikAkademi

darbetr.com

CISSP tarafından 16/Oca/23 06:30 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

decompile.us

reveteam.re

reveteam.online

@KekikAkademi

darbetr.com

budarbetr'de ücretli üyeliği olan var mı ya cidden bu miktarları vermeye değer mi içerikler ?

edit: ne saçma şeyler var ya ödemelerde komedi gibi :D

Kullanıcı seviyeleri arasındaki fark açklanmıyor ama fiyatlar değişiyor. Gaspç diye bişey gördüm 1dolara alıyorsun neymiş başkası puanlarını gasp edemiyormuş ulan başkası puanımı gasp edebiliyorsa bu senin sorumluluğun değil mi  ? Ya ben bişe anlamadım ya da kulliyen para tuzağı

Nikoteen tarafından 16/Oca/23 07:26 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 815 Toplam Mesaj: 8
sifre arama rar