folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternetten Para Kazanmak??

İnternetten Para Kazanmak??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meta
    meta's avatar
    Erkek

internetten reklam karşılığı para veren ya da vereceğini söyleyen siteler bunda ciddiler mi yoksa kandırmaca mı?

örnek agloco adbux ......v.b 

ben......sen...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Web siten varsa böyle bir dalga var ama sanki dilenciye para veiyor ipneler :)

https://www.google.com/adsense/login/tr/?hl=tr&ai=BeeXl045pRoeSD4mEwQGE64DaCoXP5if98ICUAsWNtwEAEAEgyoPoCDgBUJGC9u_6_____wFgmaaehpwhoAGXlcj9A7IBEHd3dy5hbHBndWxlYy5jb23IAQLaARhodHRwOi8vd3d3LmFscGd1bGVjLmNvbS-AAgGoAwM&gclid=COPPyYODzYwCFTJbQgodM0yFuA&gsessionid=A5ee4BJmNRU

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    handshaker
    handshaker's avatar
    Erkek

Reklam izleyerek para kazanma ve anket doldurarak para kazanma sitelerinin bir kısmı gerçek ve sektörde uzun yıllardır bulunan siteler evet. Ancak hepsi değil. Bu durum, hepsinden kaçınmanıza sebep oluyor ve bu karar çok da mantıksız değil aslında. İnsanların kafasında şu an bu sitelerin dolandırıcı olduğuna dair (bazıları olmasalar bile) büyük bir tabu var ve bu tabu kolay kırılacak gibi de durmuyor. Ben internetten para kazanma için size SadeceON ve Bionluk gibi freelancer platformlarını tavsiye ederim. Makale yazmak ve logo tasarlamak gibi işler elinizden geliyorsa bir şeyler kazanabilirsiniz. 

Toplam Hit: 964 Toplam Mesaj: 3