folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İos 7'Den Sms Kayıtlarını Bilgisayara Aktarma [Yardım]

İos 7'Den Sms Kayıtlarını Bilgisayara Aktarma [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neobantist
    Neobantist's avatar
    Erkek

Arkadaşlar iph4 telefonumda en az 10-15 kiyiye ait 5bin küsür kadar sms kaydı var bunların tamamını bilgisayara aktarmam gerekiyor herangi bir metin editörü yada okuyucusu formatında incelemek için android yada eski sybianlar için yöntemler var ama ios için nasıl aktarmam gerektiğini bulamadım yardımınızı bekliyorum.

fuck off!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam yöntemi var ama jailbreak gerekiyor olabilir. Benim telefon jailbreak li olduğu için kesin birşey diyemiyorum.

Şimdi ilk önce favori programımız olan itools u indiriyoruz.

http://www.itools.cn/itoolsyingwenbanxiazai

Sonra programı açıp pc yi telefona bağlıyoruz.

Sonrasını resimde gösterdim:

Aynı şekilde oradaki export tuşu ile mesajları cvs formatında dışa aktarabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neobantist
    Neobantist's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam temizmiş bu yöntem çok saol

fuck off!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Neobantist bunu yazdı

Eyvallah hocam temizmiş bu yöntem çok saol

Önemli değil hocam. Bu programı ben uzun zamandır kullanıyorum hatta yedekleme hariç itunes u kullanmıyorum bile bu program varken. Müzik, uygulama, ibook a birşeyler aktarırken çok daha kolay ve hızlı oluyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 879 Toplam Mesaj: 4