folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder İp Adresi Uzerinden Kamera Yayını

İp Adresi Uzerinden Kamera Yayını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Hocalar şimdi android telefonu ip cameraya ceviriryoruz ve uzaktan izliyoruz sıkıntı yok ama benim isteğim şöyle birşey. Farklı bir site yada program kullanmadan direkt ip adresimle(yerel değil internet ip) bğlantı oluşturmak. Port açmama rağmen sıkıntıyı çözmüş değilim. Acaba kullandığım app lardan mı kaynaklı yoksa benden mi? Ip camera diye bir program deniyorum 8080 port ta açık ama xxx.xx.x..x:8080 deyince  bu siteye ulaşılamıyor diyor chrome amca. Asıl amacımız android cameradaki görüntüyü başka bir progrm yada web sitesinde yayınlamak bunun içinde ip adresiyle stream yapmaya çalışıoz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ip kameralarda rtsp ile bağlanılıyor , 554 portu açılıyor, bi müşterime otelinden canlı yayın için destek vermiştim. Belki yardımcı olabilir.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bu iş için ne kullanıyorsunuz hocam ? hangi site ya da program ? 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Googleplaydan bi kac uygulama denedim ama ipcamera kullaniyoruz hocam. Ama farketmez bizim tek amacimiz port falan ne acilacaksa acalim atiyorum 212.43.33.**:6070 i yazan adam direkt goruntu alsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

ip kameralarda rtsp ile bağlanılıyor , 554 portu açılıyor, bi müşterime otelinden canlı yayın için destek vermiştim. Belki yardımcı olabilir.

Hocam direkt ip camera kullanmiyoruz. Android telefon uzeeinden yayin yapiyoruz. Dvr gibi falan bi cihaz olsa onlarla zaten ip uzerinden goruntu alabiliyorum ama gplaydeki uygulamalar bunu saglamiyor yada biz saglattiramadik.

Toplam Hit: 1300 Toplam Mesaj: 5
ip camera android cam