IP Camera Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar, bir tanıdığım öneri istedi, daha önce 2 kere farklı cihazlar satmışlar adama ikisi de çok sikko şeyler çıkmış. ihtiyacı çok basit adamın.

kamerayı dükkana koyacak, istediği zaman telefondan izleyecek, bir de kamerada belli saatlerde (atıyorum akşam 9 sabah 6 arası) hareket görürse telefona bildirim atmasını istiyor.

çok pahalı olmayan bir şey önerecek mürid var mı ? elinde olup satacak varsa ikinci el falan o da olur

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

benimde böyle bir düşüncem var ev için. simdilik telefonla halletim.

pc içinde programla hallettim. video değilde foto atıyor mailine. yani web cam ile halledebilir ucuz yollu fakat pc açık kalacak. 

telefon için alfred pc için yawcam

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selamlar, bir tanıdığım öneri istedi, daha önce 2 kere farklı cihazlar satmışlar adama ikisi de çok sikko şeyler çıkmış. ihtiyacı çok basit adamın.

kamerayı dükkana koyacak, istediği zaman telefondan izleyecek, bir de kamerada belli saatlerde (atıyorum akşam 9 sabah 6 arası) hareket görürse telefona bildirim atmasını istiyor.

çok pahalı olmayan bir şey önerecek mürid var mı ? elinde olup satacak varsa ikinci el falan o da olur

tplink tapo c300 olabilir mi

xiaomi'nin de muadili var

kayınpederin dükkanda çinden 15$a aldığım kamerayı kullanıyoruz. çok mutlular :) dediklerinin hepsini yapıyor
    https://tr.gearbest.com/ip-cameras/pp_509131.html?wid=1433363

4 tane almıştım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

tplink tapo c300 olabilir mi

xiaomi'nin de muadili var

kayınpederin dükkanda çinden 15$a aldığım kamerayı kullanıyoruz. çok mutlular :) dediklerinin hepsini yapıyor
    https://tr.gearbest.com/ip-cameras/pp_509131.html?wid=1433363

4 tane almıştım.

la bu tp link çok güzelmiş :D çok sağol hocam, baya iş görür bu. ucuzmuş ta yaptığı işe göre (350 lria falan)

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 680 Toplam Mesaj: 4
ip camera