İpad 2 Ttnet Mobil Modem Sorunu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar elimde ipad 2 wifi var ve ttnet mobil modem var ve ben bunu ipade baglayıp 3g olarak nete girmek istiyorum ama gelin görün ki bu ipad de usb girişi yok   kendi kablosu var bir ucu ipad girişli diğer ucu usb erkek girişli benm aklımada şöyle bişey geldi 2 ucu dişi olan bi usb kablo ile  erkek ucu bir ucuna ttnet mobil modemi de bir ucuna bağladığımda otomatik olarak tanıyacak diye düşünüyorum  ama modem oalrak çalışır mı 3g yi kullanabilirmiyim bilgisi olan varsa çok sevincem diğer operatörler oluyorsa onlara da geçme imkanım var turkcell vın avea jet gibi .

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Usb adaptorleri bile Jailbreaktan sonra belleK ve harddiskleri iFile tarzi uygulamalar araciligiyla acabiliyor, hic sansin yok gibi gorunuyor bence hocam..

Direk sarjli wirelessli vinnlardan alirsan isini gorurler bence

http://www.google.com.tr/search?q=wireless+vinn&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=tr&client=safari

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

vin_urunler_kgs_223x143.jpg%20%28223×143%29

Turkcell Vınn WIFI

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Turkcell-VINN-WiFi-Kampanyasi.aspx

O iş için sana bundan lazım hoca. Usb den falan olmaz o iş aleti bozma.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

hocam şimdi olay şu arkadaşım ipad2 almış bide aynı gün , yani bugun ttnet mobil modem almış ve 12 ay tahüüt imzalamış modemi hediye almış filan  o yüzden soruyorum bunu eğer benm dediğim olay mümkünse boşuna masrafa sokmayalım çocuğu  çünki iptal ettirirse mobil modem ücretini filan vvermek zorundaymış öyle söylemişler 

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

kardeşim, ttnet mobil modemlerdeki yazılım, yanlış hatırlamıyorsam, ipadlerde çalışmıcak. sen ondan ona ondan ona çeviriken, alette zaten güç yetersizliğinden sıkıntı olacak. ipadler için o mini usbleri normal usb ye çeviren aparatlar mevcut. ama sağlıklı sonuç alınmıyor diye biliyorum. birde yazılım ios olunca işte esas orda sıkıntı çıkıyor.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

3g modem kullanmadım fakat bildiğim kadarıyla pcne veya macine driver kuruyor ve o sayede internete bağlanabiliyorsun. böyle bir şansın ipadte olmadığı için modemi kullanamazsın. bizi de arayarak 1 gb 3g modem kampanyasından bahsetmişler, babamın dediğine göre ipad için ayrı satılan usb dönüştürücüsüyle birlikte modemi takarak kullanabiliyormuşuz. sanırım bizi aptal yerine koymaya çalışıyolar.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 1128 Toplam Mesaj: 6