İpad Mini Etkinleştirme Kilidi Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

elimde babannemim ipad mini a1432 modeli var. babannem aleti bi şekilde kapatmış ve açtığımız zaman karşımıza bu ekran geliyor. kendi emailini ve şifresini hiç bir şekilde hatırlamıyor ve aleti açamıyoruz. itunes üzerinden güvenli modda sıfırlamayı denedik ama kilit ekranı gelmeye devam etti. bunun bir çözümü yok mudur? bu hesabı silemiyor muyuz ve ya bu ekranı atlayamıyor muyuz? kayıtlı kullanıcı adına ulaşabilsek hesabı açabilicez zaten ama öyle bi imkanımız da yok şuanlık. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

@Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Faturası varsa Apple'a ulaşın onlar açıyor. Fatura yoksa cihaz çöp.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Faturası varsa Apple'a ulaşın onlar açıyor. Fatura yoksa cihaz çöp.

abi fatura yok. amcam avusturalyadan getirmiş babanneme 3 sene önce. ne olacak şimdi hiç bi yerde yapılmaz mı kırılamaz mı :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anakart hariç parça niyetine satarsın anca. Kaldı ki ipad mini, iPhone 4S ile aynı donanıma sahip çok eski bir cihaz. Bendede var biraz zorlayınca deli gibi kasmaya başlıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Anakart hariç parça niyetine satarsın anca. Kaldı ki ipad mini, iPhone 4S ile aynı donanıma sahip çok eski bir cihaz. Bendede var biraz zorlayınca deli gibi kasmaya başlıyor. 

ben kullanmayacağım zaten abi ya babanneme fazlasıyla yetiyordu onun için kötü oldu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Bende de 5s var cihaz kozmetik olarak 10 üzerinden 9.5 aynı şekilde kilitli açamadım. Parça niyetine ihtiyacı olan varsa vereyim cihazı açamadım faturayı da bulamadım çöp olacağına. Alan memnun satan memnun misali olsun

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

elimde babannemim ipad mini a1432 modeli var. babannem aleti bi şekilde kapatmış ve açtığımız zaman karşımıza bu ekran geliyor. kendi emailini ve şifresini hiç bir şekilde hatırlamıyor ve aleti açamıyoruz. itunes üzerinden güvenli modda sıfırlamayı denedik ama kilit ekranı gelmeye devam etti. bunun bir çözümü yok mudur? bu hesabı silemiyor muyuz ve ya bu ekranı atlayamıyor muyuz? kayıtlı kullanıcı adına ulaşabilsek hesabı açabilicez zaten ama öyle bi imkanımız da yok şuanlık. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Bunu atin cöpe, cinden güzel bi tablet getirin ucuza.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Bende de 5s var cihaz kozmetik olarak 10 üzerinden 9.5 aynı şekilde kilitli açamadım. Parça niyetine ihtiyacı olan varsa vereyim cihazı açamadım faturayı da bulamadım çöp olacağına. Alan memnun satan memnun misali olsun

100 TL vereyim. Ciddiyim. Fazlası çıkmaz çünkü.

İmza mı? O da ne demek?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

bende de bir tane iphone 5 var. itunes üzerinden kırılamaz mı şifresi. fatura kayıp.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
Toplam Hit: 1177 Toplam Mesaj: 9
ipad mini