Ipcam Erişimi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Evde bir adet ipcam kullanıyorum. Greentech marka Ip33hd mi ne modeli 360 derece dönenlerden. Sabit ip olmadığından kameranın kendi programı ile uzaktan erişim sağlıyorum.

Kameranın kendi programı da şu: Greencam Iptv

Program çok boktan. Bazen açıyor bazen açmıyor.

Programın server olarak kullandığı linki bulup başka bir programda açabilir miyim?

Teşekkürler

Yapay zeka, zeka değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

modemlerin genelde mac adreslerine aynı ipyi vermek gibi ayarı olur. bu mac adresine bu ip numarasını ver şeklinde. Bu şekilde sabit ip almasını sağlar, o ip ye port açar, webden izleme özelliği varsa ipden bağlanıp izlersin.,

bende tplink modem var. bunun ddns.net servisi özelliği var. kullanıcı adı ve şifre giriyorum. modem açık olduğu sürece ddns servisine ping atıp ip söylüyor böylece ornek.ddns.net yazdığım zaman direkt evdeki ipye yönlendiriyor böylece browser üzerinden izleme özelliği varsa sen de bağlanmadığın zamanlar izleyebilirsin.

hatta iptv programlarına sabit ip olarak ornek.ddns.net i vererek sabit ipli ip kameraymış gibi kurulum yapabilirsin.

Onun haricinde birçok program denedim kendi ip kameram için ama bilmiyorum benim elime geçenlerle mi alakalı kendi programları haricinde randımanlı çalışmadığı çoğu

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 946 Toplam Mesaj: 2
ipcam greentech greencam