folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone - İtunes Yedekleme / Sıfırlama / Geri Yükleme

İphone - İtunes Yedekleme / Sıfırlama / Geri Yükleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

iphone 6s modeli sahibiyim.. Uzun zamandır kullanıyorum.. Ama artık telefonumda okdr saçma gereksiz bilgi - resim - müzik - video toplandığı için telefonumu itunes aracılığı ile pcime yedeklemek istiyorum... 

Daha sonra telefonu fabrika ayarlarına geri çekip.. Sıfırdan kurmak ve itunes üzerine attığım yedekten rehberim ve notlarım gibi bazı özellikleri geri yüklemek istiyorum... Böyle birşey mümkünmüdür?

itunes üzerine yedeklediğim resim ve videoları daha sonra telefona aktarmadan görebilme ve ulaşabilme şansım olur mu?

Bilgilendirirseniz sevinirim..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Mcm Selamlar,

İtunes üzerinden yedekleme işleminde yedeğin tamamı tek bir dosya halinde tutulur ve içeriği inceleyemezsin,

telefonu \ yedeklemeler ve veriler ekranında itunes yedeğinden kur demedikçe de yükleyemezsin

o yüzden icloud aracılığıyla istediğin verileri seçerek yedeklemen  daha sağlıklı olur. 

saygılar

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bende de 64 gb iphone var, yedek alıyorum ara ara ama telefon şişti. sadece 25 gb fotoğraf ve video var. belgeler de bir dünya. bu kayıtlı veriler, belgelerden kurtulmanın yolu yok mu ? "diğer" şeklinde belirtilmiş saklama alanı kısmında, gri renkli. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

foto ve video için google photos sınırsız depolama kullansanız problem kalmaz.

hem android de hem ios da google zker

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

foto ve video için google photos sınırsız depolama kullansanız problem kalmaz.

hem android de hem ios da google zker

kesinlikle katılıyorum. uzun suredir kullanıyorum cok memnunum

Toplam Hit: 802 Toplam Mesaj: 5
iphone iphone yedek itunes