İphone 3 Versiyon Düşürme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

hocalar4.2.1 yüklü biraz kasarak çalışıyor bir kaç makale okudum ama yapmaya cesaret edemiyorum açıkçası daha önce yapan arkadaşlar varmıdır ?

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

telefonu ireb ile yada elle dfu moda al sonra itunese gir shift + restore yaparak 4.1 yükle 

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

HaYLaZzz bunu yazdı:
    -----------------------------

telefonu ireb ile yada elle dfu moda al sonra itunese gir shift + restore yaparak 4.1 yükle 

hocam 4.1 yükleyince kasma sorunu kalkacakmı ? birde başka bir ayar yapmam gerekecekmi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

4.2.1 e nazaran daha az kasar ben 4.1 de hiç problem yaşamadım , cihazın türkiyeden alındıysa başka bi ayar yapmana gerek kalmaz ama yurtdışı ise sim kilit yapman gerekir.

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

HaYLaZzz bunu yazdı:

4.2.1 e nazaran daha az kasar ben 4.1 de hiç problem yaşamadım , cihazın türkiyeden alındıysa başka bi ayar yapmana gerek kalmaz ama yurtdışı ise sim kilit yapman gerekir.

yurt dışı fakat pasaport a kayıtlı birde pm attım bakarmısın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

http://forum.shiftdelete.net/ios/175167-iphone-3g-ve-ipod-2g-4-1-jailbreak-windows.html 

burayı incele 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hast
    Hast's avatar
    Erkek

DFU ya al 2-3 sefer kurunca toplar kendini :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 8