İphone 4S Müzik Kalitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S1b3r_HasTa
    S1b3r_HasTa's avatar
    Erkek

Hacılar bu zamana kadar kullandığım telefonlar sırası ile nokia xpress music, sony erricson walkman serisi tüm modelleri, nokia e71, nokia e72. Bu telefonların hiçbirinde kulak içi kulaklıklarda kulağım rahatsız olmadı gayet ne tiz ve bas sesleri alabiliyordum memnundum yani, ne zamandırki iphone 4s kullanıyorum bu diğer telefonlarda kullandığım kulakları onda kullanınca her ne hikmet ise verim elde edemedim müziklerden, genelde 320kbps tercih ederim mp3 kalitesini. Şu an kullandığım iphone ile birlikte 2 kulaklık var biri philipsin dnr de satılan beyaz kulakiçi kulaklığından 40liralık olan öbürü gene philips büyük kulaklıklarından ultra-hafif olarak damgalı satılan. Baktım ki iphone 4s in kulaklığının empedansı kaç ohm ise seçtiğim kulaklıkta min. iphone kulaklığı ohm değerinde olursa sıkıntı çıkmaz diye düşündüm philipsi seçerken böyle seçtim ayrıca dediğim gibi diğer model telefonlarda kullandığımda (sony ericsonun harika kulak içi kulaklıkları dışında) sorun çıkartmamıştı iphone da tizler ekolayzer ayarını rocktan düze düzden rnb ye almakla kafayı yedirtti önerilerinizi bekliyorum müritler

Toplam Hit: 655 Toplam Mesaj: 1