İphone 5 Pttcell Sim Kart Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

merhaba

telefon için açtığım yüzüncü konu olucak ama. internette aradım bişey bulamadım sorunla ilgiki

şöyleki

ptt ye gittim, 4.5 uyumlu nano sim kart aldım iphone a taktım görmüyor. başka telefonlarda sim kart çalışıyor, başka sim kartlar bu telefonda çalışıyor ama pttcell i çalıştıramadım.

etrafımda deneyebileceğim başka pttcell de yok

müşteri hizmetlerini aradığımda "telefonu güncelledinizmi" den öteye bi destek veremiyorlar.

ne yapmamı önerirsiniz ? 

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

iphone 5 kullanıp pttcell kullanan az bir kitle arasındasın bide benim bi arkadaşım vardı iphone 6 s kullanıyodu hattı pttcell neyse konuya dönelim pttye git yeni hat iste mırın kırın ederlerse vodafone yada turkcelli öneririm

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

iphone 5 kullanıp pttcell kullanan az bir kitle arasındasın bide benim bi arkadaşım vardı iphone 6 s kullanıyodu hattı pttcell neyse konuya dönelim pttye git yeni hat iste mırın kırın ederlerse vodafone yada turkcelli öneririm

abi gidip yeni sim kart aldım. görmüyo hala yeni hat iste derken neyi kastediyosun ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

abi gidip yeni sim kart aldım. görmüyo hala yeni hat iste derken neyi kastediyosun ?

hocam sıkıntı telefonunda olabilir birde iphone 5 4.5 g ile uyumlumu eminmisin bende iphone 5 kullanıyorum şuan 3g bağlantı var nano sim kartoda aldık

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'de zamanında satılan iPhone 5'lerin %80'i 4G uyumlu değil. Bizim frekansları desteklemiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'de zamanında satılan iPhone 5'lerin %80'i 4G uyumlu değil. Bizim frekansları desteklemiyor.

cihaz 4g uyumlu apple la konuştum falan . ama sorun 4g değilki, sim kartı görmüyo. hiç sim yokmuş gibi davranıyo pttcell sim kartıyla

telefonu ucuza aldım diye nazar değdi 

Toplam Hit: 718 Toplam Mesaj: 6
pttcell